AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In liceele din Ungaria Holocaustul devine disciplina de studiu obligatorie

In jos

In liceele din Ungaria Holocaustul devine disciplina de studiu obligatorie Empty In liceele din Ungaria Holocaustul devine disciplina de studiu obligatorie

Mesaj Scris de MIKUTZA CE KURAI Lun Mai 09, 2016 6:54 am

Simili simili Gaudet
Ca un alt exemplu de evrei a fi ei înșiși, pot să vă prezint cu faptul plină de bucurie, că așa-numita maghiar "iudeo-creștină Comitet" (a căror existență a fost realizat doar de mine prin această mică bucată de știri) a avut loc lor reuniune anuala , a subiect care a fost "anul memorial al Holocaustului", în 2014. 
Potrivit acestora, pe care intenționează să elibereze o carte despre istoria evreilor din Ungaria și a lor "oh-așa-oribil", urmărirea penală în timpul al doilea război mondial - o carte scrisă special pentru copii în liceu . ? comentariu suplimentare necesare Ar fi inutil să ne întrebăm: de ce Holocaustul? De ce nu se spune nimic despre 100 de ani de la izbucnirea Marelui Război, de ce nu se păstra tăcerea cu privire la tragedia de armata a doua , etc? Oh, dar de ce ar trebui? Aceste victime au fost, la urma urmei, doar Goyims ... Motivul pentru care am adus această problemă este de a demonstra exact ce mare afacere de sprijin putem primi de la bisericile și creștinismului în general. Nu a fost un singur creștin printre clericii sau între credincioșii care poate fi amintit aceste "daruri ale lui Dumnezeu", că acestea nu sunt singurele persoane care au avut de suferit ...
In liceele din Ungaria Holocaustul devine disciplina de studiu obligatorie Jesuits_jews_031913_620px
Dar eu nu cred că ar trebui să fie surprins ...
[size]
Creștinismul, fiind un evreu invenție în sine nu este în măsură de a lupta sionist NWO.
Ea își pierde treptat atractivitatea spiritual și nu are nimic de oferit, și național-socialiștii, care încă mai cred că se închină un fictiv din Orientul Mijlociu evreu este compatibil cu nostru de vedere lume, ar trebui să regândim toată această problemă, și ieși ca fie creștini sau de național-socialiști. Nu există o a treia opțiune.[/size]
http://aryanwehrwolf.blogspot.ro/2013/10/similis-simili-gaudet.html
MIKUTZA CE KURAI
MIKUTZA CE KURAI

Mesaje : 285
Data de înscriere : 17/03/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum