Eu îl înțeleg pe Daddy atunci când se agață chiar și de coarda sensibilă a politicii externe a țării ca să scape de mititica (nu la cea cu rochiță mă refeream, la cealaltă, cu gratii)

In jos

Eu îl înțeleg pe Daddy atunci când se agață chiar și de coarda sensibilă a politicii externe a țării ca să scape de mititica (nu la cea cu rochiță mă refeream, la cealaltă, cu gratii)

Mesaj Scris de Admin la data de Mier Apr 25, 2018 11:19 am

Eu îl înțeleg pe Daddy atunci când se agață chiar și de coarda sensibilă a politicii externe a țării ca să scape de mititica (nu la cea cu rochiță mă refeream, la cealaltă, cu gratii). Poate speră să-l recruteze Mossad și să-l recupereze ulterior din închisoare ca pe un agent valoros Smile Sunt sigur că dacă Puigdemont l-ar putea, cine știe cum, ajuta să scape de belelele cu Teldrum, ar susține chiar și independența Cataloniei.
Mi-e greu să-l înțeleg pe Netanyahu, și el cu potera pe urme, totuși politician abil și cu experiență, cum crede că l-ar putea ajuta un condamnat pentru fraudă electorală, puțin popular în patria lui, lipsit de pârghii constituționale, să îngroașe rândul subțirel al țărilor care își mută capitala la Ierusalim.

Daddy, nu mai visa la prostii, tot băieții cărora le dădeai cu șoriciul pe la nas te vor scăpa de pârnaie.
Admin
Admin

Data de înscriere : 05/11/2012

Vezi profilul utilizatorului http://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum