AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

duduia Elena Udrea a guiţat la GUIŢĂ tv

In jos

duduia Elena Udrea a guiţat la GUIŢĂ tv Empty duduia Elena Udrea a guiţat la GUIŢĂ tv

Mesaj Scris de Admin Vin Mai 25, 2018 1:15 am

duduia Elena Udrea a sunat la România TV, televiziunea colegului de exil Ghiță, unde a fost primită cu brațele deschise. Am aflat cu acest prilej că distinsa viitoare mămică tot n-are de gând să se întoarcă în România, nici măcar dacă se dă sentința în Gala Bute și va lua cu executare la Târgșor. Plină de zvâc, Nuțica a precizat pentru telespectatorii RTV care încă nu ațipiseră la ora aia: „Mă voi adresa zilele următoare Organizaţiei Naţiunilor Unite. Prezint cazul al meu şi acolo şi, dacă prin absurdul absurdului, se întâmplă acest absurd până la capăt şi eu rămân condamnată în dosarul Gala Bute voi continua să mă lupt de aici de unde sunt protejată de legi internaţionale pentru a dovedi că în România se petrece un abuz nemăsurat împotriva mea şi să găsesc o soluţie ca acea sentinţă să fie desfiinţată la un moment dat.” Vă dați seama? Merge la ONU, frate! Asta da, inițiativă, mă mir cum de nu s-au gândit la ea frații Cămătaru, clanul Sadovenilor și mafia chinezească, fiindcă și-ăia o duc greu după zăbrele. Dar vezi, trebuie să ai tupeu, ca Nuțica, or nu orice interlop are așa ceva! Abia aștept să o văd pe pisi Udrea vorbind de la tribuna Națiunilor Unite – Titulescule, te oftici, mă, c-a mai ajuns încă o româncuță pe-acolo? Dar Nuțico, știi ceva, fată? Nu care cumva să te apuci să bați în tribuna ONU cu cine știe ce pantof ieftin, ca țopârlanul de Hrușciov, ci să-ți iei cei mai scumpi Louboutini pe care și ți i-a cumpărat Cocoș din banii noștri, ca să nu ne faci de râs pe acolo, da?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum