AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MAI SLĂBIȚI-MĂ CU KOVESI ! Are și ea scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea

In jos

Kovesi - MAI SLĂBIȚI-MĂ CU KOVESI ! Are și ea scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea Empty MAI SLĂBIȚI-MĂ CU KOVESI ! Are și ea scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea

Mesaj Scris de Admin Sam Aug 25, 2018 1:24 am

Kovesi - MAI SLĂBIȚI-MĂ CU KOVESI ! Are și ea scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea Coada_10
Moto
”cimitirele sunt pline cu oameni de neînlocuit ”
MAI SLĂBIȚI-MĂ CU KOVESI ! Are și ea scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea
Nu vreau să fac parte din nici un grup fan Kovesi sau fan DNA.În idealismul meu naiv nu cred că existența și stabilitatea unei instituții stau în existența unei persoane cu statut de Sisif cu breton și în fustă .
UNU LA MÂNĂ
Nu înțeleg cum de am devenit așa o persoană importantă de mă asaltați cu mesaje în care să mă rugați , mă somați să scriu de DNA , să scriu , să scriu , să scriu de Kovesi.Haide să clarificăm lucrurile...această distinsă doamnă cu breton nu are nevoie de sprijinul meu , îl are pe al ambasadelor , pe al Cotrocenilor , pe cel al unei anumite părți a presei
DOI LA MÂNĂ 
Vă mai amintiți soluția dată de această doamnă în dosarul revoluției ?
TREI LA MÂNĂ
nu găsesc explicație logică la faptul că dosare penale grele zac în nelucrare de ani de zile
PATRU LA MÂNĂ
Ai mei la țară au o vorbă : nu muști mâna care te ridică din glod sau îți dă un dărab de pâine.În opinia mea această doamnă a fost o ilustră necunoscută până când Domnul Băsescu a promovat-o iar în ultimele luni ale celui de al doilea mandat băsescian impresia mea a fost că dânsa a trecut cu arme și bagaje în tabăra adversarilor Domnului Băsescu , dar , în fine , trecem peste asta , se știe , la români onestitatea e floare rară , îngheață când vine frigul , moare pân` la primăvară
CINCI LA MÂNĂ
Are și ea scheleți , PREA MULȚI scheleți în dulap , prea se pupa pe gingii cu Ponta,Ghiță și Dragnea , la Ghiță la vie , la cules de razachie , la un tenis (nu penis)ca între noi procurorii și potențialii infractori , la un sorici de porc sau fredonând cu o privire visătoare sub arcușul măiastru al unor instrumentiști talentați ...LA CHILIA ÎN PORT
ȘASE LA MÂNĂ
Știu că îmi câștig mulți dușmani aici pe Facebook , vor urma comentarii pline de insulte dar îmi asum riscul .Nu iau muie , nu ling clanțe , nu scriu la comanda indiferent cui și nu imi place folosirea mesengerului în exces.Nu îmi plac găștile sau bisericuțele , îmi asum ceea ce scriu după puțina mea pricepere și ....nu scriu despre Kovesi nici de bine nici de rău.Are cine să o facă... A bon entendeursalut !
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum