AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval

In jos

Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval Empty Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval

Mesaj Scris de Admin Lun Sept 24, 2018 4:43 am

Rodica Kollo - CU GURIŢA TA CEA STRÂMBĂ DE CE VREI SĂ -MI SUFLI ÎN DRÂMBĂ ?
Rodica Kollo DESPRE EA ÎNSĂŞI !
Prezentare
Respect,demnitate,curaj,umor,eleganta,intelepciune,pace si iubire,bunatate si frumos ..
Întreb şi eu , nu dau cu parul
~ @Nu există servicii de afişat <=><< vaginatoare ?>>
~ @Nu există şcoli de afişat <=><<şcoala vieţii , pe centură? >>
~ @Trăieşte în Graz <=><>
~ @Nu există informaţii despre relaţii de afişat <=><>

Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval FA%20ESTI%20IDIOATA

PUNCT DE PLECARE :
Dragnea amenință Occidentul cu legea offshore, pentru protejarea gazului românesc – pe care prietenul său Tăriceanu l-a predat ”imperialiștilor” în afacerea Sterling
HOP SI PROASTA PLONJÎND CU GURA ÎN PULĂ
Rodica Kollo 
Postac manipulator ,mincinos etc..la.rau rezist ..SOROS ..
Mihai Senior Beltechi
FĂ , NEFUTUO ! M-am săturat de tot felul de idioţi şi de curve proaste care au idei puţine , proaste dar fixe : soros , multinaţionalili , băncili , marţienii , klingzonienii , postaciîn frac , postaci în gaci ce se trag direct din daci ...etcetera , etacetera ....ia mai du-te în pula mea 
pot să cred asta ?
Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval VACA%20ASTA%20VOTEAZA%20PSD

Sugi pula fa
https://sites.google.com/site/mareegradina/rodica-kollo--cu-gurita-ta-cea-stramba-de-ce-vrei-sa--mi-sufli-in-dramba

recidivează
Nesimtita si analfabeta , auzi la mucoasa, ne-am intalnit cu Dornanu! Cum iti permiti fa sa vorbesti la pertu cu o somitate de talia d-lui Dorneanu? Ce pazeste SPP ? Un presedinte de Curte Constitutionala lasat la mana derbedeilor =68.ARDEkpjKUnsD1FcGm6YwY-4D5otFBjarBAMlZn-T8RdNAcvwP51z2f5XjW_r7JsFkKcrvud7MV_8dOifRmO-AUsVDho8DkgXzCyVLDw6vbcrZoFfUmj83SGmSSQgE8nR8D3_TTayytANjWARluFhsRUI_mTaRsf29wvBT5Fu9uPraI6h8u7H4q5LiOmtKqm3SS1a03LPGhKpJ-EW-KEgu6ijfT5uToEzb4pEhyw9&__tn__=%2ANK-R]#REZIST ! Demisia d-le Pahontu!
Dorneanu somitate ? Să sugi pula zi şi noapte , lui , la cal sau la măgar
Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval Armasa10
Rodica Kollo -du-te niţel mai încolo , de la deal mai în aval , sub burta unui cal ca să cânţi din caval Magar_10

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum