AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

„Dragnea mi-a interzis să vorbesc cu colegii. Am fost izolată șase luni în Guvern. Nu am avut voie să fac nimic…”

In jos

fost - „Dragnea mi-a interzis să vorbesc cu colegii. Am fost izolată șase luni în Guvern. Nu am avut voie să fac nimic…” Empty „Dragnea mi-a interzis să vorbesc cu colegii. Am fost izolată șase luni în Guvern. Nu am avut voie să fac nimic…”

Mesaj Scris de Admin Mier Iul 24, 2019 9:20 pm

„Dragnea mi-a interzis să vorbesc cu colegii. Am fost izolată șase luni în Guvern. Nu am avut voie să fac nimic…”
• Eu nu am vrut funcţia de premier. Am fost izolată la Palatul Victoria. M-am dus în teritoriu cu Eugen Teodorovici şi Liviu Dragnea cu Codrin Ştefănescu le-au dat ordin primarilor să nu mai vorbească cu noi. S-a vorbit în şedinţă despre ieşirea de la guvernare, dar ce vrem? 
/.../
• Am dovezi despre relaţia mea cu Dragnea, dar credeţi că e bine să ies public? Nu, pentru că nu am să vorbesc de rău un fost preşedinte. Am fost izolată şase luni în guvern. Nu am avut voie să fac nimic. Nu mă acuzaţi că că am fost apropiată de Dragnea, pentru că nu eu am luat deciziile în partid. Eu eram izolată şi aveam interzis să vorbesc cu colegii. Se plăteau bani de la partid ca să mă atace la tv.
INTEGRAL : 
https://adevarul.ro/news/politica/dancila-dovezi-despre-relatia-dragnea-fost-izolata-sase-luni-guvern-plateau-bani-partid-atace-tv-1_5d3714a2892c0bb0c6c1a605/index.html
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» “Incendiul din #Colectiv a fost planificat cu şase luni în urmă”. Opinie contra intoxicărilor mafioţilor de presă
» Regimul Dragnea“ a murit! Trăiască „Regimul Dragnea“! Ori despre cum, deși Dragnea este de luni de zile la închisoare, „regimul Dragnea“ este încă în funcție și în plină activitate malignă
» Cine duce greul economiei: angajaţii de la Finanţe şi Fisc primesc 15% în plus la salariu pentru că ei muncesc cel mai mult. Salariile la stat au crescut în primele şase luni din an cu 23%, an/an. Câştigul mediu în administraţia publică a fost luna trecut
» Mirel Palada, după interzicerea lui Dragnea în SUA: 'Arestarea lui Dragnea a fost o greșeală neforțată. După vreo două, trei luni și-au dat seama'
»  Dragnea: evoluția de la babaroase și „șase-șase” la telefon cu „patru puncte luminoase”

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum