AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Theodor Paleologu: Sunt singurul care il poate infrange pe Iohannis. Despre Basescu: Ar fi nedemn sa dau o copita de magar unui leu ranit Interviu Video

In jos

CARE - Theodor Paleologu: Sunt singurul care il poate infrange pe Iohannis. Despre Basescu: Ar fi nedemn sa dau o copita de magar unui leu ranit Interviu Video Empty Theodor Paleologu: Sunt singurul care il poate infrange pe Iohannis. Despre Basescu: Ar fi nedemn sa dau o copita de magar unui leu ranit Interviu Video

Mesaj Scris de Admin Joi Sept 26, 2019 7:51 am

Theodor Paleologu: Sunt singurul care il poate infrange pe Iohannis. Despre Basescu: Ar fi nedemn sa dau o copita de magar unui leu ranit Interviu Video
• Ati fi acceptat-o pe Viorica Dancila premier?

Nu.

Si ce-ati fi facut?

As fi cerut alta nominalizare. Dar mai e un lucru: eu nu m-as fi aflat in situatia asta.

E foarte limpede ca presedintele Iohannis si-a facut un calcul, ca, numind-o pe doamna Dancila, ingroapa PSD si isi asigura, crede el, un al doilea mandat. Dar a ingropat si tara cu aceasta numire.

Eu nu m-as fi gasit in situatia lui, pentru ca, repet, dezastrul din 2016 i se datoreaza in destul de mare masura. Nu doar lui, dar in mare masura: situatia din PNL, leadership-ul catastrofal al PNL in 2015-2016, ambiguitatile Guvernului Ciolos, pastrarea de secretari de stat PSD, toate lucrurile astea au o legatura cu marea subtilitate a presedintelui Iohannis.
INTEGRAL :
http://www.ziare.com/theodor-paleologu/stiri-theodor-paleologu/theodor-paleologu-sunt-singurul-care-il-poate-infrange-pe-iohannis-despre-basescu-ar-fi-nedemn-sa-dau-o-copita-de-magar-unui-leu-ranit-interviu-video-1578745




Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum