AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dăncilă spune că Birchall s-ar „discredita“ dacă ar pleca din PSD pentru a rămâne în Executiv

In jos

pentru - Dăncilă spune că Birchall s-ar „discredita“ dacă ar pleca din PSD pentru a rămâne în Executiv   Empty Dăncilă spune că Birchall s-ar „discredita“ dacă ar pleca din PSD pentru a rămâne în Executiv

Mesaj Scris de Admin Mier Oct 16, 2019 10:54 pm

https://adevarul.ro/news/politica/dancila-spune-birchall-s-ar-discredita-pleca-psd-ramane-executiv-1_5da76993892c0bb0c6a4683b/index.html
Preşedintele PSD, Viorica Dăncilă, susţine că ministrul Justiţiei, Ana Birchall, s-ar "discredita” dacă ar pleca din PSD pentru a rămâne în Executiv. "I-am atras atenţia doamnei Birchall să nu se implice în justiţie. (...) Văd că vine cu propriile idei pe care le aduce în spaţiul public, dar ar trebui să spună «sunt ale mele, personale, nu reprezintă nici poziţia Guvernului României, nici poziţia PSD»",

......
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» Șantajul ordinar al UDMR! Maghiarii nu vor susține viitorul guvern dacă se revine la alegerea primarilor în două tururi sau dacă din noul executiv vor face parte „antimaghiari” ca Rareș Bogdan sau Florin Roman
» NOI SI NISTE UNGURI A sosit momentul să stabilim, odată pentru totdeauna, dacă România se conduce de la Budapesta, via Tokes Laszlo, Izsak Balazs, Kelemen Hunor, Marko Bela, sau dacă soarele mai răsare încă de la Bucureşti pentru toţi românii!
» Dăncilă: Dacă partidul îmi va cere să candidez la prezidențiale, voi accepta ceea ce spune partidul
» Deputatul "Mitralieră" Rădulescu trece la amenințări: Secția specială trebuie consolidată. Dacă Birchall dorește altceva, cariera ei politică se va încheia
» RAD DE MA DOR FALCILE:Totul se intampla pentru ca partidul nostru a fost abandonat si trădat , pt ca ZGONEA VALERIU , PRESEDINTELE Camerei Dep. si Presedintele Executiv al Psd -ului meu

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum