Pierdut în Papagalia

In jos

Pierdut în Papagalia

Mesaj Scris de Amedeo la data de Joi Aug 20, 2015 12:19 am

* Traian Băsescu avea afinităţi mult mai largi şi mai lungi. (TINEL GHEORGHE)
* Cînd am dat să ieşim din locaţie, ne-am intersectat cu un tînăr înflăcărat care ducea, ca pe un steag, o varză de aranjament floral. (ELENA UDREA)
* Statul trebuie să fie egal cu cetăţeanul… Pardon, cetăţeanul să fie egal cu Statul. (MIRCEA DIACONU)
* Cadavrul unei bătrîne, care a plecat de acasă în decembrie, a fost găsit în Canalul Dunăre-Marea Neagră. (ANENA 3)
* Ce caută mumia în Transilvania? („LIBERTATEA”)
* Cînd intrai la vrăjitoare, te filmau şi audio, şi video din primul minut. (OANA ZĂVORANU)
* Să vedem ce vrea Dumnezeu cu noi, dar asta după un scurt moment publicitar. (DAN DIACONESCU)
* Vă invităm să rămîneţi mai departe cu noi. La revedere. (TEO AVRAMESCU)
* Această decizie a fost luată în urma repetatelor investigaţii, deoarece a fost aproape de a-şi pierde ochiul. („GAZETA SPORTURILOR”)
* În cariera dvs. aţi avut multe calităţi. Cea de urmărit penal cum vi se pare? (OVIDIU OANŢĂ, Pro TV)
* La Londra, la Londra, românii s-au baricadat în ambasada de la Paris. (RAREŞ BOGDAN)
* Costin Mărculescu, dacă vă vine să credeţi, doamnelor şi domnilor, i-a făcut ciorbă soţiei sale şi i-a scris cu pătrunjel pe suprafaţa ciorbei: „Iubi Ela”. (CĂTĂLIN MĂRUŢĂ)
* Anca Ţurcaşiu nu se expilează. („LIBERTATEA”)
* Colega noastră Adriana Istodor ar fi împlinit astăzi 35 de ani, dacă o boală necruţătoare nu ar fi luat-o vremelnic de lîngă cei dragi. („EVENIMENTUL ZILEI”)
* Portocalii au sărbătorit de Sfîntul Mihail şi Gavril. („COTIDIANUL”)
* Un american a fost arestat pentru că îi făcea felaţie unui cal. („LIBERTATEA” – avem vaga bănuială că americanul ăla e Mark Gitenstein)
* Băsescu împreună cu toţi ceilalţi sînt din nou împreună. (MIHAI GÎDEA)
* După ce şi-a prăjit penisul şi a fost spintecat de o ţeavă, un instalator L-a regăsit pe Dumnezeu. („JURNALUL NAŢIONAL”)
Amedeo

Data de înscriere : 15/02/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum