AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prin diversiunea criminală a avalanşei de imigranţi AMERICA ŞI ISRAELUL AU DECLARAT RĂZBOI EUROPEI!

In jos

Europei - Prin diversiunea criminală a avalanşei de imigranţi AMERICA ŞI ISRAELUL AU DECLARAT RĂZBOI EUROPEI! Empty Prin diversiunea criminală a avalanşei de imigranţi AMERICA ŞI ISRAELUL AU DECLARAT RĂZBOI EUROPEI!

Mesaj Scris de Marco_polo2013 Mar Sept 01, 2015 8:43 pm

Nu-mi vine să cred că s-a ajuns aici! Avem de-a face cu o declaraţie de război în toată regula. Această nebunie e clocită în laboratoarele israeliano-americane. Nu ştiau ce-o să mai născocească ăştia pentru a arunca în aer Uniunea Europeană. Aşa că au strecurat 1.000.000 de cai troieni, care vor distruge tot ce s-a clădit pînă acum. Eu vă propun un raţionament elementar: dacă se dorea ajutarea acelor oameni amărîţi, atunci de ce nu au fost hrăniţi acolo, pe loc, în ţările în care s-au născut? Nu era mai simplu pentru toată lumea? De ce să-i dezrădăcinezi? La ce bună această migraţie atît de riscantă, peste mări şi ţări, cu victime omeneşti, ca pe timpul deportărilor poruncite de Stalin? Care a fost mintea aceea stricată care a decis asemenea transfer de populaţie? Răspunsul e foarte simplu: cei 1.000.000 de afro-asiatici sînt folosiţi pentru a distruge, din interior, o construcţie politico-economică ce începuse să dea roade. Asta, în vreme ce America are un program bestial de limitare a imigraţiei. Situaţia e total scăpată de sub control. Şi e abia la început. E posibil ca mîine să fim invadaţi de alte valuri de barbari. Din păcate, Angela Merkel se dovedeşte a fi extrem de slabă şi de nepregătită. O să vedeţi reacţia de apărare a organismului european faţă de ofensiva periculoasă a Islamului în inima Europei creştine: recrudescenţa fascismului. Mai ales că nu toţi migratorii sînt sărmani – unii sînt bine pregătiţi pentru aşa-zisul „război sfînt”, Jihadul. E un moment istoric crucial. Ajută-ne, Doamne!
CORNELIU VADIM TUDOR
1 septembrie 2015

Marco_polo2013

Mesaje : 247
Data de înscriere : 20/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum