AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VNIMANIE, GAVARIT VADIM :America a lansat asupra Europei o nouă şi devastatoare bombă atomică: Migraţia Barbarilor

In jos

Europei - VNIMANIE, GAVARIT VADIM :America a lansat asupra Europei o nouă şi devastatoare bombă atomică: Migraţia Barbarilor Empty VNIMANIE, GAVARIT VADIM :America a lansat asupra Europei o nouă şi devastatoare bombă atomică: Migraţia Barbarilor

Mesaj Scris de Admin Joi Sept 03, 2015 5:38 am


  • Nu putem uita că sifilisul s-a născut peste Ocean –


 
Europa spumegă de furie. Nimeni nu se mai îndoieşte că valurile de imigranţi afro-arabi reprezintă o diversiune criminală, cu consecinţe incalculabile asupra Europei. Deranjează Europa Creştină – aşa că trebuie islamizată! Deranjează Europa Unită – aşa că trebuie destrămată! E o stare de război nedeclarat. Mă tot gîndeam: unde vor face provocări neoconservatorii yankei pentru a declanşa un nou război? Nişte minţi diabolice au clocit acest scenariu satanist: 1.000.000 de refugiaţi (deocamdată) din Nordul Africii şi Ţările Arabe au luat cu asalt Europa. Nu se duc în Rusia, China, Japonia, Australia, Noua Zeelandă – că nu li se permite. Nu se duc nici în America sau Canada – că nici n-apucă să se apropie de porturi, sînt scufundaţi. Ţinta este Europa. Care are milioane de şomeri şi e zguduită de propriile probleme. Atunci cînd printre principalii finanţatori am văzut numele lui George Sörös, mi s-a luat o pînză de pe ochi. Carevasazică, asta era!
Ce facem, însă, cu România? Ce logică e asta? Ne-au plecat milioane de români creştini în lume, după o bucată amărîtă de pîine, iar în locul lor ne sînt băgaţi pe gît, cu forţa, milioane de venetici musulmani? Devenim Paşalîc, sau Califat? Haida-de! În următoarea perioadă, eu şi PRM vom organiza un mare Miting şi Marş de Protest în Capitală. Şi împotriva invaziei barbare, şi împotriva amenajării marelui focar de infecţie: Moscheea Mamut. Acum să vedem cine e creştin şi patriot. Felicitări venerabilului Neagu Djuvara, care, la vîrsta de 99 de ani, respinge, categoric, şi migraţia jihadistă, şi moscheea. Am să mor de gît cu derbedeii care încearcă să arunce în aer ţara asta. La nevoie, am să-mi amintesc că sînt ofiţer în rezervă al Armatei Române şi voi pune mîna pe armă! Nu, Jihadului! Stop experienţelor şi provocările diabolice ale evreilor şi yankeilor! Trageţi, clopotele, români! E pericol să dispărem ca Ţară şi ca Popor!
CORNELIU VADIM TUDOR
2 septembrie 2015
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum