AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE.

In jos

CARE - OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE. Empty OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE.

Mesaj Scris de ILUMINATI Dum Ian 17, 2016 11:53 pm

http://www.chilian.ro/iohannise-klause-ma-coruptule-care-ucide-eu-florin-chilian-sint-cel-mai-mare-fan-al-tau-prostule/
CARE - OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE. 12548932_178030539221520_8432305965072856231_n


Wernere, eu mi-am invatat lectia! Mi-am si insusit-o! Mi-am si asumat-o!
Motiv pentru care consider ca este de datoria mea sa-ti spun:
Mars! Demisia!
Iohannise! Klause! Ma coruptule care ucide!
Te reacu’ si dati demisia beneficiar cu rea vointa al falsurilor grosolane, condamnatule, hotule. incompetentule care stai numai in vacante si concedii, coruptule care ucide!
Eu, ma eu, Florin Chilian, eu sint cel mai mare fan al tau, ma prostule. Sint singurul care te asculta si iti urmeaza cu sfintenie indemnurile. Toti ceilati doar te-au scos de capra in fata si te abuzeaza, facandu-si treburile murdare pe la spatele tau.
Pai nu tu mancai o tona de cacat declamand de la inaltimea tribunei institutiei prezidentiale, avand drapelul in spate, ca trebuie sa facem ceva pentru a arata ca ne pasa, ma coruptule care ucide?!
CARE - OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE. 12572998_178030612554846_2992580069179840471_n
Mie imi pasa ba infractorule, mars! Demisia! Coruptule care ucide!
“În aceste momente avem datoria să învăţăm o lecţie. Nu mai avem voie să tolerăm incompetenţa unor autorităţi, ineficienţa unor instituţii, nu mai putem lăsa corupţia să se întindă până ucide. Trebuie să ne asumăm fiecare, pe deplin, rolul de cetăţeni activi şi implicaţi, care ştiu să acţioneze împreună, pentru că le pasă de societatea şi ţara în care trăiesc” – Klaus iohannis 1 nov 2015



Ba prostule, Iohannis! Eu, eu Florin Chilian, sint cel mai mare fan al tau! Sint singurul care te asculta si iti urmeaza cu sfintenie indemnurile.

Coruptule care ucide!

CARE - OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE. 12240107_1087016067997836_1936753035321202519_n

CARE - OHANNISE! KLAUSE! MA CORUPTULE CARE UCIDE! EU, FLORIN CHILIAN, SINT SINGURUL SI CEL MAI MARE FAN AL TAU, MA PROSTULE. Demisia-OK
ILUMINATI
ILUMINATI

Mesaje : 387
Data de înscriere : 16/02/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum