AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB

In jos

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB Empty AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB

Mesaj Scris de Admin Lun Iun 26, 2017 11:45 am

Ioana Hîncu cu Catalin Pena şi alţi 5.

1 oră · 


Daca vreti sā drācuiti pe cineva saptamâna asta si în urmatorii ani pentru cā a a predat tara PSD/USL/ALDE fara sā clipeasca, cred cā puteti incepe linistit cu Iohannis. El e primul care n-a vrut in 2015 sā tragā pt alegeri anticipate. El e primul care nu le vrea nici acum. Si n-o sā le vrea niciodata. E prea comod. Prea las. Vrea liniste. Merge, domle, sā guverneze si cu PSD. E acomodat. Presiune, negociere, joc pt impunerea unui guvern PNL si anticipate in caz ca nu primeste votul parlamentului? Asta-i treaba grea, care presupune inteligenta, rabdare, efort, tactica si strategie coerenta - nu i-a scris nimeni dintre exceptionalii lui consilieri si oameni de încredere lectia asta, deci n-o cunoaste, dar nici nu-i curios s-o afle si s-o pregateasca.
Plus nema vacanta?! Exclus! Pai doamna Carmen cand sā se mai bronzeze si odihneasca?
Deci se pare cā asta a fost. Inca o sansa istorica de a elimina PSD de la putere ratatā farā ezitare. Probabil ultima pentru multa vreme. Hai PSD! Domnu' Liviu, tarisoara-i a mata. Dacā nici acum n-o înfringi de tot, esti fraier.
PS: apropo, vad ca Romänia nu se numārā printre tarile esteuropene luate in vizorul Comisiei Europene pt refuzul "cotelor" de islamizare fortata. Deci ce sā intelegem? Cā la discutiile cu madam Merkel a promis ca importām noi tot Islamul pe care-l refuza ceilalti? Just asking, pt ca n-am reusit sā aflu.
Update: prietenul si senatorul PNL Florin Cîţu are senzatia ca a fost pacalit. Pai chiar a fost. Toti am fost, pret de cateva zile, pācaliti de Iohannis si declaratiile lui aparent responsabile si critice la adresa PSD. S-a dovedit ca era doar aparentzā fara nicio acoperire in continut. Si ca sā intelegeti despre ce vorbim. Azi dupa amiaza:
"Preşedintele PNL, Ludovic Orban:
Purtăm aceste discuţii şi investigăm posibilitatea de a forma o majoritate parlamentară fără Partidul Social Democrat. Sunt câteva semne încurajatoare, dar încă nu ne-am apropiat de acest obiectiv.
Trebuie să hotărâm dacă vom merge cu o propunere de premier, cred că acesta e primul lucru pe care trebuie să-l hotărâm. Până să discutam de nume de persoane, trebuie să hotărâm acest lucru."
Iohannis n-a mai avut rabdare. Sau nu se cheama rabdare, se cheama altfel ce i-a lipsit?



Îmi placeVezi mai multe reacţii
ComenteazăDistribuie

30Catalin Pena şi alţi 29
2 distribuiri
3 comentarii
Comentarii
AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 11148346_1100527116643345_6953838334819335535_n
Silvia Holotiuc Da Iohannis n-are cap să gândească singur? Chiar trebuie ca în locul lui să gândească oamenii de încredere și consilierii?

Îmi placeVezi mai multe reacţii
 · Răspunde · 1 oră


AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 1477985_737768519667511_2998829239432690815_n
Ioana Hîncu a răspuns · 5 răspunsuri · 23 minute

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 11148346_1100527116643345_6953838334819335535_n
Silvia Holotiuc Și totuși, mi se pare, s-ar putea să mă și înșel-cu ce-l șantajează Dragnea pe Iohannis dacă e așa cum spune presa că, înainte de întâlnirea oficială, s-au văzut de două,trei ori?

Îmi placeVezi mai multe reacţii
 · Răspunde · 
1
 · 1 oră

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 18194986_223519901468746_4782873451703820985_n
Beltechi Mihai OHA E O LABA TRISTA....i-o fi zis ravasitoarea : sezi bland, boule ....PREMIER DESEMNAT -O PALMĂ LA UN CĂCAT
In numele stabilitatii politice KWJ alias OHA care nu cuvintă (lua-mi-ar PAS CU PAS mielul la trântă) prin desemnarea lui Tudose ca premier a dat o palmă la un căcat.Restul e istorie recentă


Îmi placeVezi mai multe reacţii
 · Răspunde · 1 oră

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 1477985_737768519667511_2998829239432690815_n
Ioana Hîncu Va inteleg si impartaseac suparare a, insa pe pagina asta nu merge acest mod de exprimare. De injurat stim si noi. Dar preferam sā o facem mai rar si cu ceva talent stilistic AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 1f642Smile

Îmi placeVezi mai multe reacţii
 · Răspunde · 17 minute

AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 18194986_223519901468746_4782873451703820985_n
Beltechi Mihai Nu l-am injurat pe tarsalosul asta pe care , spre rusinea mea l-am votat desi ar fi meritat sa il injur cu real talent AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 1f642Smile In rest, scuze pentru deranj , stergeti comentariul meu , nu e nici o suparare
Nu poţi posta acest comentariu. EI SI ? Mă doare în pulă


UPDATE-trimit pe mail , după care , salutare de la mare , adio si un praz verde ( nu , nu imi plac sclifositele cu pretenții intelectualiste și falsele mironosițe)
Nu l-am injurat pe tarsalosul asta pe care , spre rusinea mea l-am votat desi ar fi meritat sa il injur cu real talent AM O DURERE CRUNTĂ IN ZONA INGHINALĂ (ca să nu spun direct ca mă doare în pulă): Ioana Hîncu mimosa pudica feisbucensinsis mi-a dat blok pe FB 1f642 In rest, scuze pentru deranj , stergeti comentariul meu , nu e nici o suparare si mersi pt BLOCK .O seara magnifica
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum