AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SUNT un NOSTALGIC şi ÎMI E DOR , TARE DOR

In jos

SUNT un NOSTALGIC şi ÎMI E DOR , TARE DOR Empty SUNT un NOSTALGIC şi ÎMI E DOR , TARE DOR

Mesaj Scris de ion_pribeagu Vin Aug 18, 2017 4:37 am

SUNT un NOSTALGIC şi ÎMI E DOR , TARE DOR 20882010_269596893527713_6866591444873957220_n
SUNT un NOSTALGIC şi ÎMI E DOR , TARE DOR
1 .de Iliescu condamnînd cu mânie proletară pe tardiv împuşcatul Ceaşcă
2.de turma pesedistă care cu pumnul ridicat şi ochii injectaţi de ură urlau : Noi muncim , nu gândim (s-a făcut dreptate , unii muncesc la plivitul buruienilor în grădina raiului , alţii la fabrica de ace -brice şi carice croiesc teci pentru pule)
3. de nefututele de la ApaCA CAre urlau : Nu vrem Kent, nu vrem valută , vrem pe Roman să ne fută ...şi le-a futut btavul ovreiaş cu puţa lui mutilată de le-a sărit capacele , ioc Kent şi ioc valută , pe centură loc îşi află orişicare paraşuţă
4. De Umilică , ţapUL CE FU TARE înfrînt de securitate
5. de fostul premier de la Grivko care lingea clanţa la reşedinţa Văranului şi încă nu obţinuse (în copropietate cu meierea lui) titlul de primul turist al galaxiei
De RAŢIU şi COPOSU nu imi e dor , ei veneau din altă lume , asta este lumea noastră , nu a lor

ion_pribeagu

Mesaje : 174
Data de înscriere : 15/02/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum