AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LIBARCA ataCĂ CĂ -mi zice : Ruşine, Mihai Beltechi! Rusine mie, de ce , cucoana ? ruşine ţie

In jos

BELTECHI - LIBARCA ataCĂ CĂ -mi zice : Ruşine, Mihai Beltechi! Rusine mie, de ce , cucoana ? ruşine ţie  Empty LIBARCA ataCĂ CĂ -mi zice : Ruşine, Mihai Beltechi! Rusine mie, de ce , cucoana ? ruşine ţie

Mesaj Scris de Admin Sam Oct 05, 2019 11:22 am

Rusine mie, de ce , cucoana ?

Postarea e din perioada in care biata femeie inca mai spera CA CA diaconu eusebiu …In loc sa isi ia de guler haidamacul sis a il bage in ma-sa pentru ca se face si o face de ras, i-a tinut trena si s-a bagat  DESTINSA cucoana ca musca in lapte …. Aprimit din plin ceea ce a meritat , acum , deoarece se zvoneste prin targ ca haidamacul , din cauza unei anume tarfulite blonde ar fi transformat-o in sac de box si biata femeie ar fi parasit in trmoba domitilul conjugal, pe viitor o voi menaja cu infinita grija.

@
Ruşine, Mihai Beltechi!
=> o fi,cucoana ca prea o zici cu foc.Acestea fiind zise de ce nu si RUSINE ,PORCULE DE DIACONU EUSEBIU ?

@Din ce în ce mai des, o dispută în care s-au epuizat argumentele şi adevărurile se rezolvă prin insulte, calomnii şi atacuri la persoană. Poate că şi acestea pot fi permise  – nu ştiu, cât timp vorbirea suburbană îmi este străină – dacă limbajul grobian îi afectează doar pe combatanţi.
=> esti in eroare, cucoana, Diaconu Eusebiu nu poate fi numit combatant, e doar un porc jegos ,plin de raie de la care te poti molipsi cu o banala atingere
@Când lăturile sunt aruncate peste viii şi morţii din familii, când o mamă (moartă de ceva timp), un copil şi o soţie, toţi nevinovaţi şi fără de habar despre disputa în cauză, sunt împroşcaţi cu mizerii,
=> asa e cucoana, dar am eu o mica nelamurire : altii , altele , nu au mame decedate, sotii sau soti, copii, nepoate si nepoti ? Jegului cu care imparti asternutul I se permite sa inceapa sa improaste in altii cu laturi si cu mizerii DOAR pentru motivul ca I s-a atras politicos atentia sa nu mai jigneasca pe userul LULU pe blogurile geruliene IAR DACA I se raspunde cu aceiasi moneda, mat ate trezesti sa faci pe mama ranitilor si pe lupul moralist care se reguleaza cu sconcsul ? Educa-ti ,madam barbatul ,daca nu ti-l educ eu , ‘tu-i crucioiul si cadelnita ma-sii

@orice limită a demnităţii umane este depăşită şi se intră în tărâmul abjecţiei umane.
=>Porcul de Diaconu Eusebiu stie ?

@
Vorba lui Petru Creţia, după ce ai fost înjosit prin insultă – pentru presupuse imperfecţiuni ori defecte de care s-ar face vinovată mama natură sau au fost inventate de minţi bolnave de ură – te afli şi mai înjosit dacă ripostezi.
=> Porcul SANTAJIST de Diaconu Eusebiu nu l-a citit pe Cretia ? Poate ca altii l-or fi citit dar au citit si despre legea talionului : ochi despre ochi si dinte pentru dinte ! Cu gunoaie ca diaconu Eusebiu nu merge cu subtilitati, astora le dai cu bocancul in gura , e singurul argument la care reactioneaza

@Nu o să fac asta.
=>
@Mă gândesc serios dacă arbitrajul unei instanţe nu ar fi necesar pentru a judeca injuriile incalificabile ce mi-au fost aduse de către nişte persoane pe care nu le-am atins nici cu o floare şi pe care nu le cunosc decât din spaţiul virtual.
=> astept
@Dacă aveţi de împărţit ceva cu Eusebiu, certaţi-vă cu el.
=> pai, nu prea avem nimic de impartit cu porcul , noua nu ne plac porcii nespalati nici daca sunt imbracati in frac, poarta ochelari fumurii si chelii aristocaratice .Gunoiul , porcul de caine prasit de o scroafa si un caine choir  insa insista, schelaie sic ere sa fie plesnit peste bot.Eu [ noi ] ca bun [i] crestin [i] il servim in final, e prea insistent, nu poti s ail refuzi la infinit.
@ Nici un om de pe lume nu răspunde pentru ce gândeşte sau pentru ce face, îndreptăţit sau greşit, un alt om, rudă de sânge sau prin alianţă.
=> correct, de aceiasi parere sunt si rudele noastre, pacat ca porcul diaconu nu rezoneaza la aceste idei si principii generoase

@ Ştiu că, onest, mi-am respectat idealurile, aceleaşi din 1990, chiar dacă acestea nu coincid cu cele ale soţului, rudelor, prietenilor sau colegilor mei.
=>nu intereseaza  , in rest, despre idealuri discuti cu mine cucoana dup ace clarifici acuzatia lui Sare in ochi ca l-ai plagiat, ai promis ca aduceti dovezi care sa te exonereze de raspundere si …pas parol. Minti,madam asa cum respiri
@
Am fost şi rămân un om cu convingeri de dreapta, indiferent cât vânt ar bate în pânzele stângii din România.  Sau chiar dacă dreapta e sublimă, dar lipseşte azi.
=>drepta becaliana e vie si zglobie
@
Mihai Beltechi, nu m-ai jignit pe mine, aşa cum, poate, îţi imaginezi.
=> nici nu am avut de gand sa te jignesc , cucoana , eu cu porcul diaconu am ce am , matale te bagi ca musca in lapte si devii tinta

@Nici tu, nici aliaţii tăi (comanditari sau mânuitori de condeie) din acest război care nu-i al meu.
=> a se scuti cu “comanditari sau mânuitori de condeie “ chestia e mai simpla : porcul diaconu si porcul Freddye au inceput sa jigneasca la greu si apoi au inceput sa culeaga ce au semanat .Nici nu te sfatuiesc sa intri in acest razboi , “distinsa “ doamna
@
Pe voi v-aţi jignit şi v-aţi înjosit, lovind într-o femeie aflată în lumea celor drepţi, într-una aflată între cei vii şi într-un copil.
=>la  o anume femeie aflată în lumea celor drepţi  , cand a plecat pe ultimul drum a fost si porcul de fiu-su in cortegiul funerar ?

@În numele lor, vă desfid eu, cea vie, pentru micimea voastră de caracter.
=> o, pasa, cat de darnic esti …
@Ruşine, Mihai Beltechi!
=>Din moment ce nu ai zis SI RUSINE , PORCULE DIACONU EUSEBIU, ma simt obligat sa iti spun cu infinita gratie : RUSINE, NICOLETA SAVIN
@Dacă erai când s-a împărţit ruşinea…
=> poate am fost ,poate s-a epuizat stocul inainte de a ajunge la impartire dar PORCUL SANTAJIST  DIACONU EUSEBIU a fost erai când s-a împărţit ruşinea… ?

@Dacă nu, Dumnezeu cu mila pentru tine şi prietenii tăi!
=>Amin si un chil de vin



RĂSPUNSURI
@
Acum am primit SMS-ul deci acesta este răspunsul meu.
Dacă vrei să-l publici – bine, dacă nu vrei – tot bine.
Tu spui că “au ceva de împărţit cu mine”
Eu îţi răspund:
Cu mine nu au ce să împartă!
Ei ceea ce au de împărţit, au de împărţit cu nick-ul diaconu Eusebiu care, acum, habar nu am cine îl foloseşte. (ŞI NICI NU MĂ INTERESEAZĂ!)
Şi se poate dovedi această stare de fapt.
=> laba trista , sa iti moara briliantul si curveta blonda daca minti ?

@Cred că mult mai simplu era dacă în locul acestui text postai următorul enunţ sec:
@
Nick-ul “diaconu Eusebiu” nu este soţul meu. şi gata!
=> KORECT ! Nick-ul “diaconu Eusebiu” nu transforma tovarasa de viata in sac de box si nici nu face pe fantele de cartier cu dinti de tipla fata de curve blonde
@CE TOT ATÂTEA EXPLICAŢII? QUID PRODEST?(adică pe româneşte spus: LA CE FOLOSEŞTE?)
=>iti jignesti tovarasa [fosta tovarasa ? ] de drum , nu cred ca si-a luat totusi bacul impreuna cu vanghelie la Bolintineanu, nu e necesar sa ii traduci, exceptie facind faptul ca vrei sa faci parade de eruditie
@Faptul că nu ştiu cine şi nu ştiu care îmi atribuie nick-ul “diaconu Eusebiu” sau nick-ul Ghiţă1964 este problema lor. Dacă asta cred ei, nu au decât să creadă!
=>KORECT

@
pam-pam
=>DIACONU, cacatul pus in geam



Diaconu Eusebiu
@Altul mama ta soacră nu mai poate să facă din cauze de deces!
=>ciumpalacule, TU te-ai ingrijit de cele crestinesti, TU ai fost la inmormintarea muma-tii ? Bata- te Dumnezeu de schilod sufleteste si gunoi ce esti
Diaconu Eusebiu
@Din partea mea nevastă-mea poate să facă ce vrea, dar atunci când copilul meu este este subiect de bătaie de joc al unor jigodii aflate în solda nemernicului Emil Boc, părerea mea este că ar trebui să pună mâna pe telefon şi să-l întrebe pe Emil Boc:
- BĂI BANDIT ORDINAR, BĂI SLUGĂ NENOROCITĂ, BĂI HOŢ LA DRUMUL MARE, DE CE ÎŢI ASMUŢI HAITA DE POSTACI ASUPRA FAMILIEI MELE?
=> a se sesiza si comandamentul NATO din Bosnia, ce pula calului



@Ar fi reacţia normală a unei mame.
=>am ras putin



Diaconu Eusebiu
@Ce mai pot spune eu mai mult? Mie scârbă când văd şi citesc ce scriu nişte aşa zise “inteligenţe intelectuale” mai cu seamă că sunt şi femei şi mame! Îmi este milă că un om bolnav poate fi îndobitocit de un buticar zoo-pedofil în aşa hal încât să nu mai gândească limpede! Îmi este silă şi scârbă că nepoţii ardelenilor care au făcut UNIREA CEA MARE au ajuns în solda lui Soros! Bleah!
=>mai Ghita, nu ai vrea tu sa te duci de 1964 de ori in fofoloanca curvei de ma-ta ?

ghita1964
@Ghiţă te rog nu te amesteca în această mizerie.
=> nu poti cere porcului sa nu haleasca cacat
@Este o păruială de căcat între zona UDREA&BOC&MACOVEI şi zona VASILE BLAGA!
=> sa ii pupi in cur pe cei de mai sus

@ ///….///Deoarece ai permis apariţia acestui comentariu DIVORŢĂM!
=>ete fleosc, deci nu divort pe motiv de curva blonda si de meciuri de box la domitilul conjugal ?
/…/ N-ai decât să rămâi cu Beltechi, cu Dobermanul, cu Brânduşa şi cu restul companiei de sunet şi lumini!
=> io decline oferta, sunt exigent in materie de gusturi fata de femei dar doamnele mentionate daca sunt adeptele stilului lesby, e problema lor

@Să trăieşti sănătoasă!
=>idem
Diaconu Eusebiu
@Nu mai polemizez, public sau privat, cu nimeni, pe nici o temă.Polemizati unde vreti, internetul e mare.Nu aici, nu cu mine.
=> paid a , madam , dup ace arunci cu lopata cacat in ventilator acum faci pe mironosita.Cum ramine cu ‘Ruşine, Mihai Beltechi !” ?
@Toate cele bune!
=>asiderea

nicoletasavin



Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum 21 Iul 2013 - 2:09, editata de 3 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum