AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fax de la VVD -----> Olguța

In jos

Fax de la VVD -----> Olguța Empty Fax de la VVD -----> Olguța

Mesaj Scris de Admin Mier Ian 31, 2018 4:08 am

Fax de la VVD -----> Olguța
Fată ești? Răspunde fa! Țeam dat și mail și bip pă telefon, mai țeam scris și sms și tot nu răspunzi. Ai 5 minute să te prezinți dă urgență la minen biuro!!!! 
Fax de la Olguța ----> VVD
Huuuo, făi Ce mi te-aprinză-și așea? Viu dacă ai țuică și dacă vine și Ana Bircial alfel nu viu.
Fax de la VVD ----> Olguța
Birceal nu vine nam treabă cu ea și orcum se crede șefa la toată lumea nu mă ascultă și o săl rog pe BO$$ săm facă catâru să o deie afară cu remaiere. Vine an schimb Andrușcă. Am și țuică de la BO$$ din Alecsandrea. Veone vită ma fiiă! XoXo
În birou la VVD intra gâfâind și transpirat Andrușcă, apoi, vijelie trântind ușa, Olguța.
O: Scoate țuica, fa!
A: Sărumânile și la telespectatorii noștri.
VVD: V-am convocat aicia pentru că azi am declarat că nimeni nu-i spune la guvernu` meu ce să facă.
O: Așa, și? Am văzut la teveu, te f.te BO$$ de nu te vezi...
VVD: Ba nu mă (mai) f.te, că el m-a pus să zic așea. Io m-am opus, mi-era jenă dar el a fost ferm: ”Fă, Viorico, așea să zici cum te-nvăț io...” Am zis, ce dracu` erea să fac...
O: Și cu noi ce vrei? 
A: Fără energie nu merge apa la baie, nu merge nici relațiile interumane care am început să studiez...
O: Șarap, fac feis!
A: Sărumânile domniță, ce-ați zis matale?
O: Notră pul don votră cul, aea-am zis!
VVD: Decât să fiți de martori în caz că BO$$ uită că el m-a pus și mă trezesc că-mi bate obrazul...
O: Fată, io nu mă bag, n-am fost de față.
A: Unde pun degetu`?
O: Ce ziceai de țuica aia?
VVD: Hai mă, vă rog io frumos... 
Afară din birou, pe coridor:
A: Eu n-am înțeles ce-a vrut doamna dar am opservat că are energie pozitivă, m-am simțit reînvigorat dintr-o dată... M-a trecut un fel de electricitate prin tot corpu`...
O: Eu ți-am zis să nu-i mai bagi agrafele în priză...
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum