AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Deea Lory GÂSCULIŢĂ şi doar atît

In jos

Deea Lory GÂSCULIŢĂ şi doar atît  Empty Deea Lory GÂSCULIŢĂ şi doar atît

Mesaj Scris de Admin Mier Oct 24, 2018 9:00 am

punct de plecare
PENTRU CĂ EI POT
PSD a supus din nou la vot o lege respinsă iniţial.
FU TARE MÂNĂ CRIMINALĂ OARE ?
Deea Lory GÂSCULIŢĂ şi doar atît  Fa_est11
Deea Lory GÂSCULIŢĂ şi doar atît  Vaca_a11
  Bine a facut, era legea privind conbaterea spalarii banilor ptr. care ue ne-a pus la colt si se pare ca latraii sustinatori fara numar a ue nu sunt foarte bucurosi de adoptare, ca asa e la ei, e bun numai ce le convine si nu-i loveste la fusaraie.

Beltechi Mihai  TANTI , IA APĂ ÎN GURĂ CĂ FACI PRAF ....o lege votată rămîne votată , bine , rău cum o fi dar rîmîne votată.Asta e legea de aur a parlamentarismului

Deea Lory  pai daca nu e bine plangere la ccr si la tatucu lazar, dar iute ca e timpul scurt, parca va pasa de banii romanilor sau vreti sa ne arda la potofel UE.

Beltechi Mihai  Deea Lory vorbesti prostii ...eu iti vorbesc de regulile parlamentarismului tu ma iei cu tatucu Lazar si cu CCR ....eu imi bag pula si in tatucu Lazar şi în CCR si in parlamentul romaniei care danseaza kazaciok după cum îi cânta Dragnea şi are pretenţia că dansează vals

Deea Lory  Cuvintele te reprezinta si arata nivelul de educatie si bineinteles de discutie si intelegere, ma inspaimanta faptul ca unii asemanatori tie ne reprezinta prin alte locuri, desi stiu cu siguranta ca acolo au alt comportament. Ti-am indicat modul de atac al adoptarii legii, daca considera ca nu e legal si stilul de combatere folosit de opozitie pana acum, respectiv, urlete, muzica, bannere, ccr si plangere parchet.

Beltechi Mihai  Deea Lory tanti , nu fă pe profesoara de parlamentarism cu mine că nu ţine.ştiu perfect care sunt căile legale de atac în cazul în care o lege se adoptă cu încălcarea regulilor parlamentarismului , Tu ca o gâsculiţă exultai CĂ CHIAR Bine a facut, era legea privind conbaterea spalarii banilor ....DUPĂ CARE , TOANTO vorbeai despre susţinărorii aderării la UE LA CARE TE REFERI CA FIIND NIŞTE LĂTRĂI...mai plimbă-ţi tu fizicul spre sub burta calului , javră pesedistă ce eşti

Beltechi Mihai  Deea Lory tanti , nu fă pe profesoara de parlamentarism cu mine că nu ţine.ştiu perfect care sunt căile legale de atac în cazul în care o lege se adoptă cu încălcarea regulilor parlamentarismului , Tu ca o gâsculiţă exultai CĂ CHIAR Bine a facut, era legea privind conbaterea spalarii banilor ....DUPĂ CARE , TOANTO vorbeai despre susţinărorii aderării la UE LA CARE TE REFERI CA FIIND NIŞTE LĂTRĂI...mai plimbă-ţi tu fizicul spre sub burta calului , javră pesedistă ce eşti



Beltechi Mihai  Deea Lory Cuvintele te reprezinta si arata nivelul de educatie ....TANTI propriul angajat fără studii de afişat , crezi că eşti în măsură să îmi ievaluezi tu , o gâsculiţă nivelul de educaţie ? Eu am absolvit o facultate a unei universităţi de prestigiu , tu ai măcar o diplomă de zece clase ?

Deea Lory  Daca nu mentionez la profil nu inseamna ca sunt lipsita de educatie si tocmai de aceea nu precizez ca sa se poata aprecia din scriere si comportament si ca sa nu aiva meltenii motive de jignire si faptul ca tu te IEVALUEZI singur, dupa cum spui, in loc sa lasi pe altii sa faca EVALUAREA spune totul despre tine cu toate diplomele, care in privinta culturii tale nu fac nici cat o ceapa degerata, te afecta cu ceva daca scria la profil ca am terminat Harvardul daca ma comport ca o magarita? Adio si n-am cuvinte, Indiferent cu cine votezi nu are nimeni dreptul sa vorbeasca ca un ghiolban cu 3indiferent ca are clase ca trenul sau 3 facultatati. Coportament tipicc stalinist, cine nu e cu noi e impotriva noastra sau daca iti vine mai bine, de legionar. Du-te fă în pula calului , ţi-am acordat nepermis de mult din timpul meu
vezi unde te încadrezi
https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro/t5627-pesedisti-cititi-aici-nu-am-chef-de-injurat-nici-nu-stau-cu-prosti-la-sfat
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum