AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pt.nevasta lui Oha...

In jos

Pt.nevasta lui Oha... Empty Pt.nevasta lui Oha...

Mesaj Scris de KLEIN_RALU Lun Iul 27, 2015 10:50 am

Pt.nevasta lui Oha......................."Habar nu am ce trebuie sa poarte o muiere, cand se duce in vizita, pe la o regina, dar ceva tot trebuie sa faca, sa nu arate ca o fosta sefa de aprozar, care a reusit sa ia pravalia in locatie de gestiune, si acum este patroana. Ce sa faca, nu stiu, ca nu stiu cum se invata clasa. Poti sa ai, ca muiere, 180 kg, picioare ca ale regretatului fotbalist Dobrin, spinare de docher, si tot asa, cand ai clasa, nu se vede decat clasa.
Amarata asta arata ca profesoarele mele din generala, in ziua de sfarsit de an scolar. Cand ai tesutul picioarelor precum merele pastrate peste iarna, in podul casei, porti ciorap fin, de matase, cand ai carnea bratelor precum fleica scoasa din congelator si uitata pe pervaz, la soare, porti maneca 3/4, cand zambetul iti arata dintii tamp si inadecvat, inveti sa surazi discret, mai ales ca daca nu belesti dintii, nu-ti pui in miscare nici pergamentele faciale, cand statul la poze te arata ca pe matusa venita din America, pentru Balciul de Sfanta Maria, de la Rosiorii de Vede, inveti atitudine."Scris de ..........GABRIELA RUSU...

KLEIN_RALU

Mesaje : 115
Data de înscriere : 10/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum