AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ambasada Suediei enerveaza iar PSD-ul: „Nu exista imunitate, parlamentarii nu au dreptul la masina de serviciu, sofer, garzi de corp, secretara sau asistenti personali”

In jos

Ambasada Suediei enerveaza iar PSD-ul: „Nu exista imunitate, parlamentarii nu au dreptul la masina de serviciu, sofer, garzi de corp, secretara sau asistenti personali” Empty Ambasada Suediei enerveaza iar PSD-ul: „Nu exista imunitate, parlamentarii nu au dreptul la masina de serviciu, sofer, garzi de corp, secretara sau asistenti personali”

Mesaj Scris de Admin Sam Sept 07, 2019 10:27 am

Ambasada Suediei enerveaza iar PSD-ul: „Nu exista imunitate, parlamentarii nu au dreptul la masina de serviciu, sofer, garzi de corp, secretara sau asistenti personali”
INTEGRAL :
https://frip.ro/ambasada-suediei-enerveaza-iar-psd-ul-nu-exista-imunitate-parlamentarii-nu-au-dreptul-la-masina-de-serviciu-sofer-garzi-de-corp-secretara-sau-asistenti-personali/
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare
» Președintele Franței a fugit de pe stadion ca un șobolan. Nu ca un șobolan oarecare, ci ca un șobolan cu gărzi de corp!
» VĂ SUNĂ CUNOSCUT? Cum a fost ucis Michael Hastings ? Mașina a accelerat brusc și s-a lovit frontal de un copac. Motorul a sărit la 60 m distanță de mașină. Hastings tocmai vroia să-și schimbe mașina suspectând că e compromisă. Condrea și-o schimbase.
» Cumpănaşu cere ca toţi parlamentarii de Olt să fie audiaţi de către anchetatori: „Există o complicitate majoră şi toţi oamenii ăştia trebuie să răspundă“
» Dosarul Flota, în care Traian Băsescu era acuzat de abuz în serviciu, fals intelectual şi delapidare, CLASAT de procurorii anticorupţie. DNA: Aceste fapte "nu există"
» EU NU AM DREPTUL SA SPUN CA SUFAR PENTRU CE S-A INTAMPLAT LA COLECTIV. NICI VOI CEILALTI NU AVETI DREPTUL ASTA DACA NU AU FOST COPIII, FRATII, SOTII SAU IUBITELE VOASTRE. AVETI DREPTUL SI OBLIGATIA MORALA DE A FI MANIOSI, ATAT.

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum