AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist

In jos

DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist Empty DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist

Mesaj Scris de Admin Sam Oct 05, 2019 11:02 am

DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist Slide214
ACUZAŢII FERME , Acuzatul Diaconu Eusebiu se ascunde cu capul băgat în cur , tace ca un laş şi precum o javră în călduri îşi suge sula bleagă cu ţeava. Împroaşcă cu jigniri incalificabile la adresa mea şi a familiei mele şi îşi exprimă speranţa că va veni la înmormântarea mea cu fanfara mortuară .Nota bene -când a murit mă-sa a fost incapabil să asigure cheltuielile de înmormântare pe care le-a plătit Nicoleta Savin cu care în vremea aceia trăia sub acelaşi acoperiş.Mai mult , jegul nici nu a participat la înmormîntarea mă-sii .
după un mai vechi nărav de jigodie turbată şi-a făcut două conturi false pe facebook şi a început să jignească la greu .Nu suportă hârtia ce debitează schizofrenicul ăsta ...în fine, i-am şters comentariile , i- am recunoscut stilul şi l-am claxonat pe blogul lui de căcat ca să ştie că l-am citit.Iniţial a blocat mesajele , apoi le-a dat drumul şi a reluat înjurăturile şi texte cu mesaj scârnav.
I-am lansat o provocare :
puţă de căcat dotată cu chelie şi urechi clăpăuge , să te văd acum : Ai sânge în instalaţie să aprobi comentariul de mai jos ? Dacă da , mai discutăm una-alta : despre libărci , pitici gheboşi , turnători la secu , fomei bătute de impotente brute , şantajişti , mame ...etc
CAM DE ACEST COMENTARIU AR FI VORBA :
NemerniciiMileniului3
NEMERNICII DE IERI, NEMERNICII DE AZI
PANA MAI IERI
- DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti -
AZI
MARI INCHIZITORI CAPITALISTI
NICOLETA SAVIN
EUSEBIU DIACONU
CORNEL IVANCIUC
DAN COSTE
LINK
HAI SĂ VĂD CE POŢI , BĂŞINĂ CU STROPI
PS când face publice comentariile celor despre care scrie mizerii , îi deschid o linie de comunicaţii specială ....Dacă nu o face , tot ce pot zice e că îl bag în p...mă-sii


Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Oct 22, 2019 5:49 pm, editata de 3 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist Empty LINKURI CONEXE

Mesaj Scris de Admin Sam Oct 05, 2019 11:05 am

DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist Slide215
PANA MAI IERI – DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti – AZI MARI INCHIZITORI CAPITALISTI NICOLETA SAVIN EUSEBIU DIACONU
http://nemerniciimileniului3.blogspot.com/2011/07/nemernicii-de-ieri-nemernicii-de-azi.html

demn[d]eura? cu condescenta sinceritate
DIACONU SUGE P...
DECEM PUNCTIS : DIACONIMEA TA [ soţ al soţiei tale ]
Un HOMLES cu blog
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 1 ]
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 3 ]
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 5 ]
DREPT LA REPLICA : TANTI MOTTO DE LA LOTO DESPRE CORLEONE DIN SIERA LEONE
DIN SIERA LEONE , DESPRE DARLOSAN , DESPRE CORLEONE
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum