AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

demn[d]eura? cu condescenta sinceritate

In jos

 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Empty demn[d]eura? cu condescenta sinceritate

Mesaj Scris de Admin Sam Oct 05, 2019 11:28 am

 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Slide610
„Un om din Tecuci avea un motor. Dar nu i-a folosit la nimic”.
Mihai Ursachi

 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Girafe10
„O libarcă avea un scons numit Eusebiu Diaconu care i-a folosit ca tampax şi pentr a se şterge cu el pe cur”


 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate


 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Slide121
@Mihai din nou greşeşti!
Dumnezeul duhurilor şi a tot trupul, Care ai călcat moartea şi pe diavol l‑ai surpat şi ai dăruit viaţă lumii Tale, însuţi, Doamne, odihneşte sufletul adormitului robului Tău (N), în loc luminat, în loc de verdeaţă, în loc de odihnă, de unde a fugit toată durerea, întristarea şi suspinarea. Şi orice greşeală ce a săvârşit el cu cuvântul, sau cu lucrul, sau cu gândul, ca un Dumnezeu bun şi iubitor de oameni, iartă‑i. Că nu este om care să fie viu şi să nu greşească; numai Tu singur eşti fără de păcat, dreptatea Ta este dreptate în veac şi cuvântul Tău este adevărul.
Diaconul: Domnului să ne rugăm.
@Din nou te iei de mine şi de ograda mea ca boala de om sănătos.
tu si ograda ta nu prezentati pentru mine interes decit in masura in care in ograda ta,cu binecuvintarea ta un cacat cu ochi ce se vrea Freddye [obligatoriu cu doi d] recurge ,neprovocat la atacuri jegoase la adresa mea,fara ca tu ,gazda de ograda sa il tragi pe pifan de maneca .In rest,ce ar putea sa imi provoace interesul pentru a ta ograda ? STILUL ELEVAT al comentariilor semnate Katrina,Biblio si a altor cativa ciumpalaci ,mereu aceiasi ? DE PILDA postarea de mai jos nu merita comentarii din partea mea,cel mult poate fi obiect de studiu pt.un psihiatru.
Anonim spunea…
* zev este dan tapalaga.
* gerula te-as fi crezut dar cind imi aduc aminte cum a navalit parintele ca lupul intre oi si voi l-ati injurat si i-ati moderat comentariile cu toate că el nu a folosit un limbaj jignitor îmi dau seama ca nu trebuie sa il mai votez pe basescu. si de ce toate acestea? din cauza unei curve proaste? de ce v-ati amestecat in alegerile din bucuresti daca voi erati din cluj?
16.07.2012, 09:14
DOAMNE, CAT DE BOU POATE FI INDIVIDUL ACESTA
@ Nu uita că atunci când în bătaie de joc aţi deschis topicul:
nu a fost deschis in bataie de joc,a fost o necesara masura de profilaxie veterinara adica a urmarit sa te tempereze in a-ti improsca balele uneperisto-useliste.
@ nu m-aţi lăsat să mă joc.
ai fost lasat ,chiar incurajat sa te joci,esti amuzant cand incerci sa te scuzi.
@Mi-aţi moderat comentarii
asa este.
@şi mi-aţi modificat comentarii convenabil vouă.
minti ca un ordinar, ti-au fost sterse postari in care ai recurs la atac la user.
@TOATE ACESTEA LE-AŢI FĂCUT ÎN LOCUL MEU DE JOACĂ!
adevaratul tau loc de joaca e cotetul.
@ascunzându-vă după pancarda “ATAC LA USER!”
de ce folosesti pluralul ? Daca e sau nu vorba de atac la user decide moderatoarea de serviciu,nimeni nu ii contesta decizia,nici macar eu.Daca moderatoarea a decis ca e atac la user, a fost atac la user.Am mult mai multa incredere in bunul simt al fetelor mele decit in ceea ce sustii tu.
Nu înţeleg ce atac la user poate fi un adevăr de genul:
@”MONICA MACOVEI GHERGHESCU ESTE O SCROAFĂ BEŢIVĂ CARE A DISTRUS PDL”
Monica Macovei nu e user pe blogul meu, e om politic,deci liber la vanatoare.
sau ]Nu înţeleg ce atac la user poate fi un adevăr de genul:]
["LULUŞOR ESTE BLONDĂ ŞI ARE CURUL MARE"
nu intelegi pentru ca esti lipsit de "MANERE" si bun simt .Chiar daca ar fi adevarat,un domn manierat nu urla in public ca o doamna are curul mare.
@Adică, totul s-a redus la ceva de genul:JOACĂ-TE COPILULE, DAR NU CUM VREI TU, CI CUM VREM NOI.
Corect,pe blogul meu te joci cum vrei tu daca accepti sa te joci cum vrem noi,ADICA FARA ATAC LA USER. Sa iti scriu pe silabe , sa iti desenez? O fac daca asta te ajuta sa intelegi.
@În concluzie, obsevând că Luluşor ...
nu ma intereseaza ce OBSEVI tu in legatura cu Lulu
@îţi atrag atenţia că dacă nu vă potoliţi
mi-ai atras atentia , ce anume insemna "dacă nu vă potoliţi",tu imi dai mie,ne dai noua indicatii cand,cum si ce sa scriem pe blogul nostru? Copile,consulta un medic,ai fierbinteli.
@încep să postez imagini!
ma doare fix 5 mm in fata pulii ce imagini postezi tu pe al tau blog
@N-ai decât să te cerţi cu Freddye cât vrei aici,
nu ma cert cu pulifriciul Freddye ACOLO din considerente de igiena personala.
@dar nu încerca CA LA COMANDĂ PRIMITĂ
Eu nu primesc comenzi de la nimeni iar tu te consideri o persoana foarte importanta si suferi de mania persecutiei.Nu interesezi pe nimeni ca bloger,exceptie cei 5-6 basbuzuci ce iti frecventeaza blogul, nimeni,nici C.I.A.,Mossad, GRU, SIE sau DIE NU MI-A TRANSMIS PE LINIE SECURIZATA COMANDA SA TE ATAC ,OBISNUIESTE-TE CU IDEEA CA ESTI UN BANAL si UN ILUSTRU NECUNOSCUT
@ [dar nu încerca CA LA COMANDĂ PRIMITĂ]să mă amesteci pe mine sau pe ai mei în această ceartă!
repet : nu primesc comenzi de la nimeni.In rest, nu a trebuit sa va amestec pe tine si ai tai in aceasta cearta deoarece v-ati amestecat singuri in momentul in care nu l-ati tras de maneca pe cacatul cu ochi Freddye si nu l-ati atentionat ca ataca o persoana in lipsa. ASTA E OMOSTRA DE NEAMESTEC?
Freddye ascultă comanda la mine:
LIBER LA PROGRAM!
Adicălea pe înţelesul civililor, fuţi pe cine vrei şi în ce poziţie vrei.
http://demneura.blogspot.ro/2012/07/14-iulie.html?showComment=1342464252237

Blog has been removed
Sorry, the blog at demneura.blogspot.com has been removed. This address is not available for new blogs. lol! lol! lol! lol! lol!
căcatul cu chelie improaşCĂ CU injurii iar apoi desfiinţează blogul
accept ca e vorba de neamestec doar daca cacatul cu epoleti ti-a cerut un sfat daca si cum sa isi hâtă PE MA-SA si tu i-ai dat liber la futut.
@ O zi bună.
O zi bună şi ţie.
@ PS1 Repet ceea ce ţi-am mai spus:
AI MARE GRIJĂ, CĂ BLONDELE
Cand voi avea nevoie de sfaturi, te anunţ.
Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum 21 Iul 2013 - 2:10, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Empty postari conexe

Mesaj Scris de Admin Mar Oct 22, 2019 5:54 pm

 demn[d]eura? cu condescenta sinceritate Slide216
PANA MAI IERI – DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti – AZI MARI INCHIZITORI CAPITALISTI NICOLETA SAVIN EUSEBIU DIACONU
http://nemerniciimileniului3.blogspot.com/2011/07/nemernicii-de-ieri-nemernicii-de-azi.html

demn[d]eura? cu condescenta sinceritate
DIACONU SUGE P...
DECEM PUNCTIS : DIACONIMEA TA [ soţ al soţiei tale ]
Un HOMLES cu blog
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 1 ]
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 3 ]
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 5 ]
DREPT LA REPLICA : TANTI MOTTO DE LA LOTO DESPRE CORLEONE DIN SIERA LEONE
DIN SIERA LEONE , DESPRE DARLOSAN , DESPRE CORLEONE
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum