AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei

In jos

 DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Empty DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei

Mesaj Scris de Admin Dum Noi 03, 2019 1:58 am

http://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro/t39-dancila-consiliata-de-diaconu-intra-direct-in-turul-doi-turul-trei-alea-iacta-est-ce-plm-ce-puii-mei


 DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Slide114

[size=24]Fă VeoricăCĂ CARE eşti tută de vrea OHA să te f..., zarurile au fost aruncate , facem FĂ o tablă ?

[/size]
 DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Slide313

Surse din PSD care doresc să îşi păsteze anonimatul au declarat că
VeoricăCA CARE vrea să fie prima muiere preşedinte şi mamă la toţi românii a făcut o mutare inteligentă : după ce a dat chix cu Fifor , Mulguţa , Mitrea manivelă iar Guşă nu se ridică la nivelul aşteptărilor a angajat pe o căciulă de parai ca şi consilier şi şef de campanie pe DIACONU Eusebiu alintat de pretenari cu apelativul SEBIŞOR amantul şpăgii şi libărcii . Acesta pune la dispoziţia Dăncilei reţeaua naţională şi internaţională de bloguri LIBARCA & SCONCSUL CA CARE include enşpe mii şi doauă bloguri şi vasta sa experienţă de consultant şi ANAList poulitic.Se ştie , SEBIŞOR amantul şpăgii şi libărcii a făcut pe bune trei preşedinţi : Adrian Năstase , Mircea Geoană şi Victor Ponta dar statul paralel a deturnat rezultatul votului poPULAr după cum urmează :
Adrian Năstase
• prost sfătuit de Ponta a halit jumara făcută din târtiţa mătuşii Tamara
• nu i-a dat lui Băsescu un cap în gură în primul minut al dezbaterii televizate cum bine a fost consiliat
Mircea Geoană
a fost futut de statul paralel temeinic , cu metodă şi cu nod dublu pe ştrumuleang după cum urmează
• Guşă şi Ponta l-au trimis la spa la Vântu unde ....ehei , doar ştanga şchiopului ştie ce zbateri au fost la curul lui Mirciulică
• Dragnea, viclean copil de casă umbla cu mîinile pe bulanul Mihaielei dragostea mea dar şi cu mustaţa hoaţă şi puţa-i subţire ca tăieţelul între cracii acesteia
• Ponta a aplicat cu real talent metoda pesedistă :mă , scoală-te tu să mă pun io , ce PLM
Victor Ponta
• FU TARE futut de Dragnea şi de servicii cu p..săsească
• Dragnea a aplicat cu real talent metoda pesedistă :mă , scoală-te tu să mă pun io , ce PLM
Neinspirat , Dragnea a renunţat la consilierea lui SEBIŞOR amantul şpăgii şi libărcii, a dat consilierilor israielieni o căciulă de parai şi a sfârşit într-o celulă la Rahova şi cu Irina plângînd în hohote afară şi urlînd:Mi-e dor de p...ca de mama.
PS din turnul de veghe sconcsul şi libarca în schimburi prelungite veghează , blogerii din reţeaua naţională şi internaţională de bloguri LIBARCA & SCONCSUL CA CARE include enşpe mii şi doauă bloguri bat cu frenezie tastele,pe sac deja tremură ismenele ....
ALEA IACTA EST , DĂNCILĂ  consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei....
 DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei 1-48
AdminAdmin

Mesaje : 189
Data de înscriere : 16/02/2013

 DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Profil13  DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Icon_contact_pm  DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei Email13  DĂNCILĂ consiliată de DIACONU intră direct în turul doi ,turul trei ...ALEA IACTA EST , ce PLM , ce puii mei I_icon_www
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum