AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ

In jos

NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Empty NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ

Mesaj Scris de Admin Sam Noi 23, 2019 8:03 am

Astazi la 7:45

NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Slide519

"Un om din Tecuci avea un motor dar nu i-a folosit la nimic".  (Magistrul Mihai Ursachi pe cand se credea Pelican )
NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Lol NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Lol NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Lol NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Lol
O femeie din Tecuci avea un Diaconu Eusebiu pe care , nereuşind să îl scoată din coteţ pentru a-l duce în turnul de veghe l-a folosit ca tampax şi pentru a se şterge cu el pe cur iar apoi , stulă să fie tratată ca un sac de box , i-a dat EJECT cu un şut în cur
NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_porc NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_porc NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_porc NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_porc NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_porc
A fost o dată un blog modest ,numit Cronici geruliene , blog pe care nişte oameni minunaţi , din ţară sau aflaţi departe de ţară discutau , schimbau impresii despre artă , cultură , politică , România de mâine. Acest minunat colţ de virtual live a făcut implozie exclusiv din cauza a două decizii neinspirate de ale mele :
1. am invitat pe blog un anume Caliopi (Freedye) -nume real Miron Gheorghe , tipul care pretinde că ar fi fost colonel  a demonstrat ăe forumul Realitatea că e un pesedist fanatic şi unul din turbaţii din haita de hiene bugetivore a colonelului Dogaru
2. am semnalat gerulilor că o anume Nicoleta Savin a fost promovată (are propria emisiune ?) , gerulii s-au bucurat , au urmat felicitări , mulţumiri din partea  Nicoletei  Savin , care a devenit o prezenţă obişnuită pe blogul nostru şi a fost urmată pe acesta de concubinul ei , Diaconu Eusebiu , un individ cu grave deficienţe de educaţie şi de caracter .
ÎNCEPUTUL  ,, RĂZBOIULUI "
[size]

• Userul Sare în ochi a acuzat-o la noi pe blog pe Nicoleta Savin că a plagiat , aceasta a negat plagiatul şi a promis că va aduce dovezi în apărarea sa .
• Diaconu Eusebiu a sărit ca fript în apărarea Nicoletei  Savin , recurgînd la ameninţări şi un limbaj suburban .În momentul când persoane care asigurau prin rotaţie moderarea blogului , individul a trecut la jigniri , înjurături la adresa acestora ,Gerulii au reacţionat la rândul lor făcînd un mişto de zile mari la adresa ipochimenului , unii răspunzînd la înjurături cu alte înjurături .
• Diaconu Eusebiu a avut un aliat de nădejde pe numitul  Caliopi (Freedye) -nume real Miron Gheorghe care a recurs şi el la jigniri incalificabile la adresa mea şi a celor ce făceau parte din comunitatea noastră virtuală.Am greşit o dată în plus - trebuia să îi trimit pe amîndoi în pizda mamei lor şi să le blochez accesul pe blog. Eu sunt un visător incurabil şi adesea , chiar şi împotriva evidenţelor insist să văd doar partea luminoasă a semenilor mei ...În fine....


[/size]
"Cine eşti dumneata, NICOLETA SAVIN ?"

NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Slide120
[size]


am căutat informaţii despre această persoană :
punct de plecare :
Lăsaţi plagiatorii savin la mine… (“goagăle” te iubim, că ca tine nu găsim)
Ștefan Ciocan
Aţi auzit vreodată despre Nicoleta Savin? Eu sincer să fiu nu ştiam de existenţa acestei dudui (cică “de investigaţii”) până nu am văzut-o năduşind pe la RTV isterizată de arestarea lui Gigi Becali – şi am petrecut, din păcate, câţiva ani prin presa miticoidă. Atunci am crezut, văzând-o cum plângea cu lacrimi de crocodil soarta ciobanului din Pipera, că televiziunea lui Vântu rescrie în versiune modernă Mioriţa – cu ciobanul legat fedeleş şi oaia isterică behăind la brazii, păltinaşi şi „golănafsi”. Între timp măicuţa s-a dus liniştită să-şi vadă telenovela, coibanul şi-a coborât oile în câmpul cu mohor iar oaia şi-a păstrat una din calităţile esenţiale, care o recomandă pentru rolul principal în orice baladă: „gura nu-i mai tace”.
Cum nu şi-a mai găsit „becalizi” de consiliat într-ale imaginii, duduia „de investigații” s-a lipit la noul Evenimentul Zilei, o umbră a vechiului ziar cu acelaşi nume făcut de nişte băieți adunaţi cu arcanul şi obligaţi să umple paginile cu semne grafice după modelul producţiei agricole la hectar. Probabil că, dornică să le raporteze şefilor realizarea planului de producţie, Nicoleta Savin s-a apucat să scrie despre SOV, omul la televiziunea căruia a apărut de multe ori – nu numai să-l apere pe Becali. Subiectul tratat de EVZ este foarte generos şi merita investigat. Dar investigaţia consumă prea mulţi neuroni, şi de unde atâta bogaţie în capul oii, fie ea şi năzdrăvană?! Aşa că, pentru realizerea în timp record a planului la litere aşternute pe hârtie a fost mult mai simplu ca duduia “de investigații” să caute pe „goagăl” informaţii despre implicarea lui SOV în relaţii cu politicienii şi, fără să citeze sursele, să-şi însuşească de multe ori fraze întregi din materialele publicate de alţii. Acum e drept că nu ştiu alţii cum sunt, dar eu când îmi citesc vorbele şi îmi recunosc ideile furate de aşa zişii jurnalişti parcă-mi vine să-mi bag piciorul în ea meserie. Cu atât mai mult cu cât duduia ziarizdă a şi apărut pe posturi de televiziune dându-şi cu părerea despre subiect de parcă ar fi fost chiar documentat şi scris cu propiul neuron. Nu vreau să intru în amănunte despre prestaţia televizată a Nicoletei Savin, dar s-ar întoarce bulina roşie în mormântul presei româneşti dacă ar vedea ce specimene semnează acum în paginile ziarului care era cândva cel mai tare din România. Zic şi eu ca înaintaşii noştrii care va să zică: iubesc plagiatul dar urăsc pe impostor. Ce altceva să mai zic când îmi regăsesc subiectele plagiate în Evenimentul Zilei la şase ani după ce am fost hâşâit de acolo de o altă plagiatoare şi jurnalistă de „goagăl” Emilia Şercan. S-a modificat EVZ dar nu s-a schimbat nimic!
Victor Lungu: Cu mâhnire în suflet constat că materialul ”Politicieni pe banii deturnați de Sorin Ovidiu Vîntu” publicat în cotidianul Evenimentul Zilei din data de 8 august 2011, sub semnătura Nicoletei Savin, pe tema legăturilor celor 20.000 de specialiști ai lui Umilică cu Sorin Ovidiu Vîntu, este copiat cu tot cu greșelile făcute de co-partenerul meu de blog, Ștefan Ciocan, dintr-un material publicat în data de 22 aprilie anul curent pe blogul Sare’n Ochi. Materialul, “La început a fost (cu)Vântu’” a fost preluat, în aceeași zi, cu citarea sursei, de către site-ul bistritaonline.ro – numai bun de făcut un remake cu copy-paste și necitarea sursei în Evenimentul Zilei din data de 8 august a.c. Copy-paste-ul poate fi lesne probat și numai prin suprapunerea celor două materiale (vezi print-screen-urile și urmărește cele două link-uri). Însă, să fie râsul mai generos, profitând de faptul că Ștefan Ciocan a scris în text: „SOV și-a tras niște finanțiști gen Nicolae Popa”, Nicoleta Savin, invitată, luni după-amiaza, să se pronunțe pe subiect la “infoTV”, duce virtuțile copy-paste-ului pe noi culmi de stupiditate pronunțând de două ori: „generalul Nicolae Popa” (fapt confirmat, independent, de către colega noastră de blogosferă Dictatura justiției)… „Gen”, adică “de tipul/de felul” nu este prescurtarea de la “general”…, sper că o știe și unul dintre copiii picați la bacalaureatul din anul acesta pe motiv că n-a putut copia. Bun, nu bag mâna-n foc pentru gradul deținut de către Nicolae Popa, dar bănuiesc că Nicoleta Savin, cu fițuica la ea, a pronunțat în fața camerei de filmat ceea ce i s-a părut/înțeles că a scris chia ea. Ce înțeleg eu de aici? Că are dreptate Cristian Tudor Popescu să ne definească drept “cretineți” pe amețiții ăștia care scriem pe bloguri doar să-și facă un nume și să-și ia un salariu niște domni și doamne de la București. Sincer să fiu, Ștefan Ciocan și blogul s-ar fi mulțumit cu niște sincere citări – căci de sincere felicitări ne este podul plin.

https://sareinochi.com/2011/08/09/lasati-plagiatorii-“savin”-la-mine…-“goagale”-te-iubim-ca-ca-tine-nu-gasim/

Drept la replică pentru „Sareinochi’s Blog”
https://nicoletasavin.wordpress.com/2011/08/10/drept-la-replica-pentru-sareinochis-blog/
Ma numesc Nicoleta Savin, sunt doamna “no name” din presa romana.
O sa scriu pe seara pe Blogul de veghe o replica adevarata la toate acuzatiile nefondate pe care mi le aduceti.
In avanpremiera, va precizez trei lucruri:
1. “Presa vremii scria ca… “. Asa debuteaza fraza din materialul EVZ care va determina sa ma inviniuiti de ciordeala/plagiat.
Asadar nu asum in nume propriu sau al publicatiei informatiile. Nu spun ca sunt din cutare loc fiindca au fost stocate in baza mea de date din mai multe locuri.
2. Filmuletul de la Tvr Info a fost facut de realizatori, l-am vazut in emisiune odata cu telespectatorii. Doamna Stancu, Catalin Prisecariu si toata echipa de filmare sunt martori ca am spus in timp ce rula filmul ca e vorba de o greseala, ca Popa e finantist, nu general.
Apropo, cu materialele mele despre Vantu, inclusiv cele despre celebrul raport Bogza al Bancii Nationale, se defila la mitingurile FNI…
Corect observa cineva care a vazut emisiunea ca am spus clar ca nu e o ancheta, e o trecere in revista sumara a ceea ce a scris presa de-a lungul timpului despre SOV, iar procurorii trebuie sa clarifice.
3. N-am nici o legatura cu Dracula Park sau Agathon, v-a indus cineva in eroare, am scris doar impotriva proiectului si a lui Agathon. N-am semnat vreodata un rand care sa laude acest om sau acest proiect.
In perioada episodului Becali DEMISIONASEM din postul de redactor sef adjunct de la Romania libera, ma RETRASESEM din presa si reprezentam propria mea firma care, ca persoana juridica, lucra la un proiect TV.
Cat despre ce spuneam atunci, spun si acum, cand am revenit in presa: nici un cersetor, nici presedintele Romaniei nu pot fi judecati corect cu vicii de procedura. Astfel de vicii intr-o justitie normala aduc dupa sine nulitatea cauzei, chiar daca fondul e real. Stresul dvs a fost “Nicoleta Savin il apara pe Becali”, nu cu ce ARGUMENTE il apara.
Eu n-am spus nici o data ca e vinovat sau nu, ci am acuzat procedurile.
Daca astazi, multumita mafiotilor care au platit bani grei ca materialele sa dispara din site-urile ziarelor, nu ma gasiti pe google, nu e vina mea. Nici tineretea vostra nu e o justificare pentru ignoranta. Accept sa nu stiti cine sunt cat timp nu ma atacati.
Dar daca vreti sa ma faceti albie de porci, atunci interesati-va copilasi, cautati in ziare miile de articole pe care le-am scris, sutele de anchete, zecile de procese cu politicienii sau mafiotii din aceasta tara.
Apropo, pentru informatiile ORIGINALE – despre “Serparia doi s’un sfert”, “Jaf in Ministerul de Interne”, Afacerile Jimbolia, Portelanul, Rafo, Rompetrol, Tigaretele, materialele despre Adrian Nastase, Bittner et comp si multe, multe altele – reluate de colegi, politicieni, sau in baza carora parchetele au demarat investigatii, n-am acuzat pe nimeni de ciordeala sau plagiat.
Revenind la “plagiat”, in baza de date a sotului meu, Eusebiu Diaconu – “loaza, cum va permiteti sa-l jigniti” – informatia este stocata din mai multe surse, inclusiv din cele doua care acum se declara copiate.
Asadar, nici informatia voastra nu e originala, dar e mai recenta. Setarea bazei de date este cu cele mai recente materiale despre un anumit subiect, iar blogurile voastre, cu texte listate in 2011, au aparut primele in cautare. In acest fel am “plagiat” greseala voastra, respectiv “Bacauan” in loc de “Barcauan”.
Simplu, cand nu doresti sa faci un proces de intentie si vrei doar sa umpli de noroi un om despre care nu stii nimic.
Nu vreau sa fac acum ierarhii, dar macar calitatea de veteran al presei nu mi-o puteti nega. Unde nu merge google, dragi juni in jurnalistica, s-a inventat Biblioteca Centrala Universitara. Acolo exista colectii de ziare. Ignoranta nu va absolva de vina de a va dezinforma cititorii.
Cat de despre tonul scriiturii, acesta va reprezinta, sapte ani de acasa nu va pot cere sa aveti. De-i aveti, nu-i pierdeti niciodata, de nu-i aveti, nu-i castigati niciodata, vorba bunicii mele. Responsabilitatea cuvantului scris nu-i la indemana oricui, se pare.
PS. Acest drept la replica se afla in asteptare si pe „Sareinochiblog’s Blog de la ora 1.35, ora lor, 2.35 ora mea. Sper sa i se dea drumul. Este supercivilizat in comparatie cu materialul care l-a generat.

Wikipedia
Nicoleta Savin este o jurnalistă română. A lucrat pentru ziarele Opinia studențească, Timpul, 24 de ore, Ziua, BBC, Evenimentul zilei și Prezent[1]. În perioada ianuarie 2007 - ianuarie 2008 a fost redactorul-șef adjunct al ziarului România Liberă[1].
Deține propria companie de consultanță și monitorizare de presă — Real Media Consulting — înființată în anul 2005[1].
În septembrie 2008, a acceptat postul de director al viitorului post de televiziune al lui Gigi Becali[2], iar din iunie 2009, a devenit consilier al acestuia, în Parlamentul European[3]
https://ro.wikipedia.org/wiki/Nicoleta_Savin
pe blogul NemerniciiMileniului3
http://nemerniciimileniului3.blogspot.com
se face vorbire despre "NEMERNICII DE IERI, NEMERNICII DE AZI
PANA MAI IERI  - DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti - AZI MARI INCHIZITORI CAPITALISTI

[/size]

  • NICOLETA SAVIN
    EUSEBIU DIACONU
    CORNEL IVANCIUC
    DAN COSTE

[size]

"

[/size]
să sparie gândul
[size]

Mai nea Mihaie, dintre muhaielele astea 2 care naiba e EL si care naiba e EA ???

toast12 august 2011, 17:46
ehehe ....astia au inceput din meleniul trecut NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Icon_smile)))
ga(o)zarul turna la CIstul unitatii ca sa-si ia permisii iar libarca avea misie sa urmareasca studentii straini din Iasi; din cand in cand mai infiera si pe la opinia studenteasca.
Adica "MONITORIZAU"
Anonim21 august 2011, 02:06
2 PANARAME PUPINCURISTE CONTRACOST
Dorel15 septembrie 2011, 22:17
Panarame ? Nu, MUHAIELE de cea mai joasa speta
PUPINCURISTE CONTRACOST ? Da, mai ales ea: NICO:ETA SAVIN. El, EUSEBIU DIACONU, un biet securist ramas fara "retea" care sugea ciorapii sefilor.
Anonim27 noiembrie 2011, 09:30
lighioanele astea carea au dat in gat atatia oamnei inainte de '89 pt ca nu sunt multumite cu acele rezultate acum arunca laturi pe cei pe care n-au putut sa-i infunde inainte de '89; pai judecati si domniile voastre, o persoana care nu a fost membru PCR si care are printre inaintasi pe cel care a proiectat si realizat parcul Cismigiu (adica dosar nasol) este in mod sistematic improscata de noroi de amandoua libarcile; de ce ? pt ca asa sunt platiti ! de cine ? de spioni esuati intorsi in tara dar care au lucrat pt KGB si care acum pozeaza in mari antreprenori ferindu-se ca dracu de tamaie sa iasa la iveala;
NU POSED SUFICIENTE INFORMAŢII DAR ÎN MOD CERT NICOLETA SAVIN ....
• a făcut sau nu echipă cu şantajistul cu care împărţea aşternutul ? Habar nu am dar poate că acest aspect sau lipsa talentului au făcut să nu mai fie agreată de redacţii din presa scrisă sau din marile televiziuni
DIACONU PUŢO-PALMISTUL ŞI LIBI A LUI , SANTAJIŞTII NEAMULUI ?
http://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro/t21-diaconu-puto-palmistul-si-libi-a-lui-santajistii-neamului
• A fost ziaristă dar acum nu mai e solicitată (acceptată) de redacţiile principalelor ziare scrise sau măcar a unor ziare din provincie
• are un blog amărît cu trafic zero ..(.ultima postare nicoletasavin | 20/06/2017) Blog de veghe
• https://nicoletasavin.wordp
• a apărut şi mai apare sporadic în emisiuni ale unor televiziuni de nişă
• cu certitudine a plagiat , fapt probat de userul sare în ochi prin capturi foto
• este o mincinoasă ce face pe lupul moralist îmbrăcat în blană de oaie
Din cauza acestei persoane a izbucnit în virtual live un " război " care continuă şi azi , un război fără miză şi fără glorie
" Cine şi ce este Diaconu Eusebiu ? "

[/size]
NICOLETA SAVIN , această Elena din Troia a blogosferei , gerulii şi Diaconu Eusebiu porcul din coteţ Parfum11
[size]


• nu poţi să îi zici acestei dejecţii om
• are un blog unde vomează dejecţii împreună cu alţi doi sau trei decerebraţi (sau postează rl cu nikname diferite ca să mimeze trafic)
• ca un dement bântuie prin virtual , îşi creează conturi false prin intermediul cărora împroaşcă cu mizerii de neimaginat la adresa mea , a familiei mele şi a unora dintre prietenii mei
• cultură deficitară
• limbaj de mahala
• incapabil de dialog civilizat
de văzut Dr.Frosa Ghe.Dilimache Seniloiu vs. sconcsul santajist DIACONU EUSEBIU  bonjour cucu , tu nu esti normal , esti psiho-pupu
• http://idiotssansfrontieres.forumgratuit.ro/t47-dr-frosa-ghe-dilimache-seniloiu-vs-sconcsul-santajist-diaconu-eusebiu-bonjour-cucu-tu-nu-esti-normal-esti-psiho-pupu

• Băietul ăsta care e mai puţin inteligent decît un chilot tanga mulat pe un cur de babă supraponderală are probleme mari , fapt confirmat de doamna doctor Frosa Ghe.Dilimache Seniloiu :
• Pacientul DIACONU EUSEBIU  a fost diagnosticat cu schizofrenie la vârsta de 22 de ani, cu o personalitate premorbidă dizarmonică, cu polimorfism predominant narcisic, cu o evoluţie remitentă parţial, cu multiple recăderi psihotice, fără răspuns la tratamentul psihotrop .
Tolerat pe blogul Cronici geruliene datorită faptului că împărţea aşternuturile-i jegoase cu o exziaristă (intens becalizată-BEEE ) acest individ la originea căruia s-a aflat un spermatozoid defect transportat din c...în uter de o muscă de bălegar a început să se dea în stambă şi a primit peste bot , fiind transformat în ciuca bătăii de joc pentru mai mulţi useri dotaţi cu glanda umorului.
DISTRACŢIE LA MAXIM - lecturaţi
DECEM PUNCTIS : DIACONIMEA TA [ soţ al soţiei tale ]
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/decem-punctis-diaconimea-ta-sot-al-sotiei-tale/
DEMENTUL ziarizdei-consilier becalizate BEEEE !!!
HTTPS://MIHAIBELTECHI.WORDPRESS.COM/2013/02/10/DEMENTUL-ZIARIZDEI-CONSILIER-BECALIZATE-BEEEE/
demn[d]eura? cu condescenta sinceritate
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/demndeura-cu-condescenta-sinceritate/
DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist
DIACONU SUGE P...
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/571/
DIN SIERA LEONE , DESPRE DARLOSAN , DESPRE CORLEONE
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/din-siera-leone-despre-darlosan-despre-corleone/
DREPT LA REPLICA : TANTI MOTTO DE LA LOTO DESPRE CORLEONE DIN SIERA LEONE
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/drept-la-replica-tanti-motto-de-la-loto-despre-corleone-din-siera-leone/
LIBARCA ataCĂ CĂ -mi zice : Ruşine, Mihai Beltechi! Rusine mie, de ce , cucoana ? ruşine ţie
https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro/t7410-libarca-ataca-ca-mi-zice-rusine-mihai-beltechi-rusine-mie-de-ce-cucoana-rusine-tie
PANA MAI IERI – DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti – AZI MARI INCHIZITORI CAPITALISTI NICOLETA SAVIN EUSEBIU DIACONU
http://nemerniciimileniului3.blogspot.com/2011/07/nemernicii-de-ieri-nemernicii-de-azi.html
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 1 ]
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/pe-blogul-de-veghe-din-siera-leone-ne-scrie-mama-leone-rusinenicoleta-savin-episodul-1/
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 3 ]
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/pe-blogul-de-veghe-din-siera-leone-ne-scrie-mama-leone-rusinenicoleta-savin-episodul-3/
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 5 ]
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/senzational-extraperipulifantastic-razbelul-celor-doi-diaconi-ala-pasivu-si-ala-activu-ambii-impingatori-de-cacat/
PUTE IN JUR - SCONCSUL dIACONU eUSEBIU REVINE
https://baladamortilorvii.wordpress.com/2019/10/22/sconcs-saga-pute-in-jur-sconcsul-diaconu-eusebiu-revine/
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/senzational-extraperipulifantastic-razbelul-celor-doi-diaconi-ala-pasivu-si-ala-activu-ambii-impingatori-de-cacat/
Un HOMLES cu blog
https://manusidinpieleaclientului.wordpress.com/2013/02/10/un-homles-cu-blog/
CA UN CÂINE TURBAT A MUŞCAT MÂNA CELUI CE L-A HRĂNIT , UMPLÂNDU-I BOTUL CU CARNE MACRĂ ŞI LICHID SEMINAL
CLASA POLITICĂ MEREU GRAVIDĂ CU TATA PROŞTILOR
https://mereutata.blogspot.com/2019/10/ca-un-caine-turbat-muscat-mana-celui-ce.html

PS
Mi-a promis că mă va face vedetă în virtual live

i-am promis la rândul meu că îl voi face vedetă în virtual live , spre deosebire de el eu obişnuiesc să îmi ţin promisiunile şi am imaginaţia , inteligenţa şi resursele care îmi permit să onorez promisiunea făcută mie însumi.
[/size]
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum