AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MORSA DECREPITĂ ÎN SPUME, CA BEREA SAU A DERO -Alo , sconcs, aici morsa -RECEPŢIE !

In jos

MORSA DECREPITĂ ÎN SPUME, CA BEREA SAU A DERO -Alo , sconcs, aici morsa -RECEPŢIE ! Empty MORSA DECREPITĂ ÎN SPUME, CA BEREA SAU A DERO -Alo , sconcs, aici morsa -RECEPŢIE !

Mesaj Scris de Admin Mar Dec 17, 2019 9:47 am

MORSA DECREPITĂ ÎN SPUME, CA BEREA SAU A DERO -Alo , sconcs, aici morsa (Anonim12.12.2019, 20:13)-recepţie !
MORSA DECREPITĂ ÎN SPUME, CA BEREA SAU A DERO -Alo , sconcs, aici morsa -RECEPŢIE ! Slide517
Nu polemiza cu proşti , indiferent din care oşti
https://trolidiaconimorsefrose.blogspot.com/2019/12/morsa-decrepita-in-spume-ca-berea-sau.html
@ Amandoi cunoastem foarte bine cati bani a luat aceasta familie in timpul campaniilor electorale.
·         câţi ? spune drept , vedea-te-aş cu pătrunjel în gură şi trandafiri pe piept
@ Nu crezi ca ar trebui facute publice listele cu acesti postaci platiti?
·         ba da, bă.scrie listele pe cărămizi pe care apoi le bagi în cur briliantului ghebos , Frosei mari şi Frosei mici
@ Ei nu plateasc impozit pe banii incasati?
·         anunţă ANAF
@ Mi-ai ramas dator cu un raspuns. Eviti sa dai acel raspuns?

·         nu poate răspunde , e retardat bă
@ Ce te retine ca sa nu il faci ``cum scrie la manual`` pe acest monstru?

·         vrea dar nu poate
·         cu referire la apelativul monstru atîta timp cât nu i-am tras-o cu perversiuni Frosei mici , nu îl merit
 @ De ce nu povestesti cine a intervenit pentru fiul lui ca sa fie angajat profesor in Tinca_?

·         bunul Dumnezeu şi tata Noe , boule.Fiul meu s-a titularizat prin concurs naţional
 @ De ce nu povestesti de ce a fost dat afara din invatamant?
·         voi fi violat cu perversiuni pe Frosa mică
·         cretinule, am ieşit din sistem prin pensionare la limită de vârstă cu stagiu integral la catedră (excepţie perioada când am fost cu pensie de boală )
·         Dacă vrei să te expui în toată splendoarea ca idiot , e dreptul tău...nu vreau să te opresc
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum