AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Irina îi scria fostului iubit: trec pe la tine să mă f..i un pic. Mi-e frică, e ăsta și mai dubios

In jos

Irina îi scria fostului iubit: trec pe la tine să mă f..i un pic. Mi-e frică, e ăsta și mai dubios Empty Irina îi scria fostului iubit: trec pe la tine să mă f..i un pic. Mi-e frică, e ăsta și mai dubios

Mesaj Scris de Admin Mar Dec 14, 2021 9:26 am

Irina îi scria fostului iubit: trec pe la tine să mă f..i un pic. Mi-e frică, e ăsta și mai dubios
Irina Tănase, tânăra lângă care Liviu Dragnea spera să-și refacă viața, a fost părăsită de acesta.
De vină ar fi o presupusă relație pe care aceasta ar avea-o cu un tânăr din Galați.
STENOGRAMELE CARE ARUNCĂ TOTUL ÎN AER! CUM SE FEREAU DE DRAGNEA IUBI-IRINA ȘI PRESUPUSUL AMANT PAUL + ”TREC ZILELE ASTEA PE LA TINE SĂ MĂ F@#&I UN PIC”
https://www.cancan.ro/cum-se-fereau-de-dragnea-iubi-irina-si-presupusul-amant-paul-20539974?utm_source=GANDUL&utm_medium=FB&utm_campaign=fb&fbclid=IwAR0S9qyY6b4mWSnt4eoeW6ru6lUn40GHmgVLpAvjza38uO9QZb6Jwj_TRWQ

Irina Tănase și Paul, presupusul ei amant, ar fi avut, până de curând, discuții intime. Deja fosta iubită a lui Liviu Dragnea îi propunea, potrivit stenogramelor intrate în posesia CANCAN.RO, să treacă pe la el pentru a întreține relații intime. Iar, în acest sens, îl incita cu diferite fotografii, trimise pe WhatsApp, în care apărea cu sânii goi. Stenogramele – absolut halucinante – pe care CANCAN.RO vi le prezintă mai dezvăluie și alte aspecte din relația celor doi. Cum „mascau” întâlnirea, pentru a nu fi descoperiți de fostul șef al PSD, cum o întreba „amantul” dacă a satisfăcut-o sau cum îi transmitea Irina că îi este frică de Liviu. Telenovela despărțirii cuplului Liviu Dragnea – Irina Tănase este departe de a se fi încheiat. De fapt, e abia vârful aisbergului unui presupus amantlâc la nivel înalt. Paul, presupusul iubit secret al celei care visa să ajungă ”doamna Dragnea”, și Irina își scriau des pe WhatsApp, iar discuțiile, cuprinse în stenogramele pe care vi le-am anunțat, sunt, pe alocuri, incendiare. Stenogramele convorbirilor dintre Irina Tănase și presupusul amant, Paul


IRINA: Ți-e dor de ț@#&le astea? Zi drept. Trec zilele astea pe la tine să mă f@#$i un pic
AMANTUL: Într-o zi când nu e T.
 
(…) M-am gândit ce să zici. Zici că mergi la salon și vin și te iau eu prin spate și spui că a durat acolo. Dar să lași telefonul acasă, se prinde ăla de locații.
IRINA: O să văd cum fac să vin. Las mesaj că vine.
AMANTUL: OK.
(…)
AMANTUL: Iub, te-am regulat cum trebuie?
IRINA: Mi-e frică, e ăsta și mai dubios. Te sun imediat ca să nu mai vorbim aici. Că nu vreau să mai risc.

Cine este presupusul amant al Irinei Tănase


Paul este numele celui care ar avea o relație cu Irina Tănase, iubita pe care Liviu Dragnea o părăsea, în urmă cu doar câteva zile, după ce ar fi fost înștiințat de stenogramele pe care vi le-am prezentat mai sus. Este din Galați, iar tatăl lui ar avea o mega-firmă de construcții. Cel puțin, așa s-ar lăuda bărbatul în cercul lui de prieteni.
Ar fi întâlnit-o pentru prima dată pe Irina acum mai bine de 10 ani, atunci când a început relația. Ruptă însă, moment în care Paul ar fi umblat „din creangă în creangă”. Ar fi avut mai multe aventuri, dar s-a căsătorit, la un moment dat. Apoi a devenit tată. Doar că nu ar fi uitat-o pe Irina, alături de care ar fi avut escapade „fierbinți”. Până zilele trecute, când totul a ieșit la suprafață!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum