AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Livache merge în Pizdraiel , Irina Tănase va pleCA Cu iel ?

In jos

Livache merge în Pizdraiel , Irina Tănase va pleCA Cu iel ? Empty Livache merge în Pizdraiel , Irina Tănase va pleCA Cu iel ?

Mesaj Scris de Admin Mar Iul 11, 2017 7:40 am

Livache merge în Pizdraiel , Irina Tănase va pleCA Cu iel ? 19702405_251536795333723_4493127532331105488_n

Să sparie gândul şi să cutremură pămîntul. citesc AICI  şi cum că că   Liviu Dragnea pleacă în Israel şi aflu cu vibrantă emoţie patrihotiCĂ Componența delegației care îl însoțește  .... Mă frămîntă însă şi nu îmi dă pace ( ptiu drace ) o întrebare existenţială : Livache merge în Pizdraiel ,  Irina Tănase va pleCA Cu iel ? Va jura ea printre morminte că e umedă , fierbinte , se va undui şerpeşte ca al patriei părinte să simtă proFUND româneşte ?
PS
Mă înduioşează până la lacrimi candoarea cu care tabloidele ne vorbesc despre aşa zisa tovarăşă de viaţă aka IUBITA cu 30 de ani mai tanara, dotata cu BMW   , de parcă din DEX ar fi fost eliminate cuvintele ţiitoare , curvă , podăreasă....



SURSA   
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum