AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Femeilor din PSD tare le plac analele

In jos

Femeilor din PSD tare le plac analele Empty Femeilor din PSD tare le plac analele

Mesaj Scris de Admin Vin Dec 08, 2017 3:45 am

În vreme ce o bună parte dintre cei care au asistat la dialogul dintre Șerban Nicolae și Cosette Chichirău au apreciat la justa valoare latura pur porcină a senatorului, alții sau mai bine zis altele au ridicat în slăvi latura lui bărbătească, masculină, de vier bine hrănit de la țâța bugetului. Pentru că, oricât de greu v-ar veni să credeți, jignirile aduse de Nicolae, care l-ar fi făcut să roșească și pe un mardeiaș din Ferentari, au fost nu doar acceptate, ci și aplaudate de electoratul feminin pesedist. Și nu mă refer, în primul rând, la olguțele, vulguțele și blonduțele care, aliniate frumos în băncuțele Camerei, în spatele noului vier-alfa al PSD, se hlizeau de zor, cotcodăcindu-și din priviri ”Da’ bine i-a mai zis-o soroșistei!”. Mă refer la admiratoarele lui Nicolae, adunate într-o bandă de groupies pe Facebook, unde au o pagină intitulată chiar ”Susținem pe Șerban Nicolae”, administrată, evident, chiar de idolul porcăriei, acest veritabil ”copil din boscheți” (că din flori n-are fi ieșit așa) al lui Ion Iliescu.
Dacă aveți curaj, intrați pe această pagină și veți observa că, în materie de jigniri, Nicolae o fi fost el porc, însă a fost un porc-domn, stați să vedeți ce pot coțohârlele astea. Dar știți ce? Mai bine nu intrați, să vă stricați ziua, mă sacrific eu și vă citesc cele mai delicate păreri, păstrând, evident, ortografia duduilor: ”Da, și curva ordinara cand isi cere scuze prostituata a suparat-o adevărul????”, ”La cum se comportă opoziția că niște primate , chiar că î-ți ieși din fire”, ”Să nu v-a para rău!”, ”Eu mă.bucur că a ti rabufnit!”, ”Oricine ar fi fost în locul lui la fel ar fi răbufnit! Respect pentru d-nul Șerban Nicolae!!!”, ”Merita mai mult are pielea groasa”, ”La cat l-a provocat daca era bărbatul ei îi rupea gura panaramei”, ”Sunteti un domn. Ati fost prea elegant”, ”Foarte bine că ați pus la punct”. Dar cel mai mult mi-a plăcut următorul comentariu: ”Sa nu va pară rău! Dacă aveti poza…”
Oameni buni, vă dați seama ce avem noi aici? Vă dați seama că bipedele astea măcinate de ură votează, ba pun pariu că sunt absolut toate mari adepte ale ”familiei tradiționale, ale datinilor strămoșești, inclusiv ale valorilor creștine, morale și etice moștenite de la daci”? Pentru ele, ce-a făcut Nicolae nu e o mârlănie fără seamăn, e mult prea puțin! Nu știu dacă remarcați, dar în tonul postărilor de mai sus se citește nu doar admirație pentru gestul porcesc al senatorului Oinc-Oinc, ci chiar un vag reproș, ca de la alegător la senator: bine, domle, doar atâta poți, din gură? Adică de un dos de palmă, un pumn în cap, un tras de păr, un măturat cu ea pe jos n-ai fost în stare? Nu știu când au coborât din copac aceste cucoane, dar prea mult de la preceptele enunțate în analele antico-medievale ”femeia trebuie să fie roaba bărbatului, cea mai bună mașină de spălat și cel mai fiabil aparat de făcut copii” nu au evoluat. Lor li se pare nu doar firesc, ci și necesar ca, dacă nu are argumente, un bărbat să o poată jigni pe o femeie în ultimul hal, să o umilească în public, să-i spună proastă, nesimțită și nespălată, ba chiar ”să-i și rupă gura panaramei”. Ele vorbesc așa pentru că, mai mult ca sigur, asta este atmosfera în care, la rândul lor, au crescut și s-au format ca matracuce fruntașe. Unde mai pui că unele sunt de-a dreptul convinse că deputata USR chiar o fi făcut, la viața ei, sex anal și poze deocheate și grozav le macină curiozitatea să le vadă, îndemnându-l, voalat, pe senatorul Șoric-Gros, la un șantaj mic: ”Dacă aveți poza…”
Acum, mulți îmi veți spune că vă e atât de silă de imbecilitatea poporului pesedist că nici nu vă pasă cât de proaste și de rele pot fi femeile care votează cu PSD. Greșit, dragilor. Ar trebui să vă pese. Ar trebui să citiți și să recitiți comentariile lor de pagina lui Șerban Nicolae mai ales atunci când vi se face greață să ieșiți la vot. Asemenea rânduri pot fi cel mai bun stimulent pentru a vota, din simplul motiv că bipedele care simt nevoia să fie bătute la patru coaste de bărbat și adoră vierii-alfa sigur votează. Până acum, ele v-au decis doar senatorul – adică pe unul ca Șerban Nicolae de pildă – și deja puteți simți cât de ”bine” vă este. Dar imaginați-vă că într-o zi aceste dudui vor vrea să impună, prin referendum, mai întâi, interzicerea divorțurilor, pe urmă interzicerea totală a avorturilor, apoi obligativitatea bătăii, ca regulă de ”educat” femeia și tot așa. De aceea vă rog mult: nu lăsați femeile pesediste, atât de ahtiate după analele unor vremuri întunecate, să triumfe. Și la următoarele alegeri vă implor să nu mai băgați iar placa aia cu ”Mă doare-n cur de vot, că oricum votul meu nu contează”. Gândiți-vă că femeile pesediste votează și, la cât par ele de extaziate de pozele cu sex anal, chiar s-ar putea să vă doară-n cur.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum