AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ...

In jos

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ... Empty OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ...

Mesaj Scris de Admin Vin Apr 27, 2018 7:59 am

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ
OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ... Slide14

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ... Slide28

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ... Slide3

OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ... Slide8


Oha , plăvane , ce rău îmi pare că ai luat ţeapă dar meriţi , bre ...Puteai refuza să nominalizezi paviana ca premier , nu ai făcut-o iar acum ea , găsindu-se cu sacii în căruţă . când îi ceri să demisioneze îşi râde în bot , îţi arată curul , te scuipă şi se balegă în capul tău ... OHA , ÎMBRACĂ DRACULUI GEACA ROŞIE ŞI IEŞI ÎN STRADĂ . mobilizează strada , doar ea poate da babuina jos de pe cracă
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum