AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TALIBANISM , TALIBANI &Johannis cel tăcut, cavalerul fără prihană călare pe un cal alb

In jos

TALIBANISM , TALIBANI &Johannis cel tăcut, cavalerul fără prihană călare pe un cal alb Empty TALIBANISM , TALIBANI &Johannis cel tăcut, cavalerul fără prihană călare pe un cal alb

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 03, 2018 11:56 pm

TALIBANISM , TALIBANI &Johannis cel tăcut, cavalerul fără prihană călare pe un cal alb 31949943_366242050529863_427232044884426752_n
Pentru că 

  1. am nesimţirea să îmi pun întrebări şi să am îndoieli


-împroprietăriri dubioase în favoarea Forumului Democratic German CE SE DECLARĂ SUCCESOR AL UNEI ORGANIZAŢII NAZISTE
-SENTINŢA DEFINITIVĂ şi irevocabilă care atestă faptul că famiglia Johannis a obţinut un imobil prin fals în acte publice şi uz de fals

  1.  declar public că l-am votat pe fostul premier de la Grivko doar ca să nu iasă Ponta preşedinte (blestemul răului mai mic )
  2. îmi exprim public nemulţumirea faţă de atitudinea de noncombat în relaţia cu PSD (IEŞIRde la CotroceniILE publice rente nu îl exonerează de răspundere)
  3. nu sunt de acord cu egocentrismul şi foamea de lux a chiriaşului vremelnic de la Cotroceni
  4. declar public că nu îl voi mai vota pentru un nou mandat


O PERSOANĂ demnă de tot respectul mă acuză că ( SĂ SPARIE GÂNDUL ) faceți în continuare jocul PSD, de unde și sunteți...... detalii găsiţi la link
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

TALIBANISM , TALIBANI &Johannis cel tăcut, cavalerul fără prihană călare pe un cal alb Empty PE FB

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 03, 2018 11:57 pm

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum