AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ?

In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? Empty DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ?

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 17, 2018 10:51 pm


 (zilnic primeam noi cereri de înscriere de noi membri)


postacii psd au acţionat coordonat , dând report -metodă eficientă de blocare a grupurilor sau persoanelor ce deranjează , metodă pe care cei ce consideră PSD un cancer pentru România nu o folosesc , deh , ei sunt nişte aristocraţi cu mănuşi albe şi joben , nu se demit să dueleze cu mârlanii care le dau în cap cu măciuca reportului. lol! lol! lol!










Grup în curs de revizuire

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri a fost dezactivat pentru că are conținut care încalcă Standardele comunității noastre cu privire la fraudă și mesaje spam. Nu este permisă folosirea de informații înșelătoare sau inexacte pentru a strânge în mod artificial aprecieri, urmăritori sau distribuiri. De asemenea, nu este permisă contactarea persoanelor în scopuri comerciale, fără consimțământul lor.

Conținutul este momentan în curs de revizuire, pe care Beltechi Mihai ai solicitat-o pe 18 Mai 2018.

Dacă ajungem la concluzia că acest grup respectă Standardele comunității noastre, te vom înștiința și vom restabili grupul. Dacă acest grup nu respectă Standardele comunității noastre, el va fi șters definitiv.

ASTA DOARE 35 de membri noi săptămâna asta. Scrie o postare pentru a le ura bun venit......
DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri Grup creat la 8 mai 2018 , ora 07:27
Membri166
(zilnic primeam noi cereri de înscriere de noi membri)

postacii psd au acţionat coordonat , dând report -metodă eficientă de blocare a grupurilor sau persoanelor ce deranjează , metodă pe care cei ce consideră PSD un cancer pentru România nu o folosesc , deh , ei sunt nişte aristocraţi cu mănuşi albe şi joben , nu se demit să dueleze cu mârlanii care le dau în cap cu măciuca reportului. lol! lol! lol!

Grup în curs de revizuire

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri a fost dezactivat pentru că are conținut care încalcă Standardele comunității noastre cu privire la fraudă și mesaje spam. Nu este permisă folosirea de informații înșelătoare sau inexacte pentru a strânge în mod artificial aprecieri, urmăritori sau distribuiri. De asemenea, nu este permisă contactarea persoanelor în scopuri comerciale, fără consimțământul lor.

Conținutul este momentan în curs de revizuire, pe care Beltechi Mihai ai solicitat-o pe 18 Mai 2018.

Dacă ajungem la concluzia că acest grup respectă Standardele comunității noastre, te vom înștiința și vom restabili grupul. Dacă acest grup nu respectă Standardele comunității noastre, el va fi șters definitiv.

Bă , gunoaielor cu trei trandafiri tatuaţi pe buci care visaţi în timp ce vă curg balele la kilul de mălai , trei mici şi un pahar de bere moca , nu puteţi voi da report la cât pot eu scrie .Deoarece DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri a fost dezactivat ca urmare a reporturilor în cascadă trimise de zdrenţe pesediste.Vă invit să vă reorientaţi aici

https://www.facebook.com/groups/166186397407548/


.Până una alta , un sincer
DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? 32767436_374842709669797_8945943026711134208_n



Ultima editare efectuata de catre Admin in Joi Mai 17, 2018 11:41 pm, editata de 2 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? Empty ŞTIU, nu mai trebuie să întreb enşpe mii de români şi trii unguri

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 17, 2018 11:29 pm

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri a fost dezactivat ca urmare a reporturilor în cascadă trimise de zdrenţe pesediste.Vă invit să vă reorientaţi aici
https://www.facebook.com/groups/166186397407548/



DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? 32767436_374842709669797_8945943026711134208_n
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? Empty DOR DE PSD unde ni-s bravii postaci PSD , cei cu şepci roşii, flauşaţi în opinci şi gaci ce se trag direct din daci ?

Mesaj Scris de Admin Joi Mai 17, 2018 11:44 pm

Mândru că îs român , tu-vă în tufe p' ăia ce tot umblaţi cu #REZIST şi nu lăsaţi guvernu să lucre ....PÂNĂ CÂND BĂ , .PÂNĂ CÂND ?
DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? 32214670_372637903223611_8684391170631008256_n
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? Empty Damian Ureche SFÎNTĂ LAŞITATE ROMÂNEASCĂ

Mesaj Scris de Admin Vin Mai 18, 2018 12:02 am

Damian Ureche SFÎNTĂ LAŞITATE ROMÂNEASCĂ
Din cuprinsul sfintei noastre ţări 
Rup vecinii cu măsea frăţească 
Şi ne-aşteaptă noi ameninţări
- Sfîntă laşitate românească!


Să loviţi în mine
Cînd împart cu ştabii
Două Bucovine,
Două Basarabii.

Dacă pace-nseamnă
Linişte impusă –
Plînsul meu cîntaţi-l
Doar în limba rusă!

Datorită ţie stăm în umbră,
Nu mai pot valorile să crească,
Stăm de-un veac cu mîinile în şolduri –
Sfîntă laşitate românească!

Şi de-atîta chin şi de durere,
Nu mai pot nici mamele să nască,
Nu primim nimic, dar ni se cere –
Sfîntă laşitate românească!

Trădători cu sufletul de slugă,
Ce-au ajuns la viaţa boierească,
Au venit la sînul tău să sugă –
Sfîntă laşitate românească!

Bietul nostru neam e plin de ură,
El, ce ştie-atîta să iubească,
Nu mai ştie omul cîte-ndură –
Sfîntă laşitate românească!

Din cuprinsul sfintei noastre ţări
Rup vecinii cu măsea frăţească
Şi ne-aşteaptă noi ameninţări –
Sfîntă laşitate românească!

De-ar veni şi-aici un pic de bine,
Dictaturi să nu ne mai umbrească,
Poate-atuncea vom scăpa de tine –
Sfîntă laşitate românească!

1981
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ? Empty Re: DIALOGURI IMPOSIBILE-am întrebat DĂJEABA 100 de români şi trii unguri :postacii PSD sunt activi şi bine organizaţi ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum