AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ĂLA MIC CU CAPU (mare)LA STÂNGA visează fascişti #Rezist

In jos

ĂLA MIC CU CAPU (mare)LA STÂNGA visează fascişti #Rezist Empty ĂLA MIC CU CAPU (mare)LA STÂNGA visează fascişti #Rezist

Mesaj Scris de Admin Sam Iun 09, 2018 2:05 am

PNTCD cheama la mitingul impotriva abuzurilor, a statului paralel si a miscarilor nazisto-staliniste care au acaparat statul roman! Pentru democratie!
Reiterez chemarea mea, dupa actiunea coordonata de #Rezist si statul paralel pe paginile mele de facebook, de denigrare, linsaj, amenintare si intimidare. Asemenea actiuni nu pot fi tolerate intr-un stat de drept, care garanteaza libertatea expresiei si libertatea de constiinta, libertatile politice in genere.
Aceste haite de postaci, care transmit aceleasi sloganuri, injuraturi, insulte de o obscenitate fara margini - doresc sa controleze spatiul virtual in mod integral, oamenii decenti fiind pur si simplu terorizati. Aceste haite sunt coordonate de echipe bine pregatite si finantate.Pe mine nu ma intimideaza, dar scopul lor este de murdari. Dintr-o data vad cum mii de asa zisi cetateni de bine nu mai pot de grija PNTCD, si sunt revoltati, acesta fiind justificarea principala. EVIDENT, O FORMULA PSIHOLOGICA SECURISTA, MOSTENITA DE LA STALINISTI: si ei erau revoltati, cand trebuiau sa-si justifice asasinatele. Evident, aceste persoane nu au nicio legatura cu PNTCD, ci sunt numai niste agenti ai statului paralel, care actioneaza ca niste huligani - in mod programat - pentru a intimida si a murdari!In foarte scurt timp ma voi ocupa de acest fenomen, opunand stiinta dreptului pozitiv! Doar n-o sa lase PNTCD tara pe mana unor cercuri oculte de scelerati, care folosesc tehnicile bine-cunoscute ale manipularii!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum