AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dragnea: "Un țărănoi, un mojic, un obraznic la cel mai înalt nivel"

In jos

Dragnea: "Un țărănoi, un mojic, un obraznic la cel mai înalt nivel" Empty Dragnea: "Un țărănoi, un mojic, un obraznic la cel mai înalt nivel"

Mesaj Scris de Admin Vin Iul 06, 2018 3:03 am

"Aceasta alergie pe care pare sa o fi capatat seful statului, Liviu Dragnea, ca asa ar trebui sa ii spunem. El taie si spanzura in momentul de fata la toate categoriile. Nu cred ca a mai existat in Romania un individ de speta lui Liviu Dragnea, incepand cu 26 decembrie 1989. Nu cred ca a mai fost altul care sa isi permita sa aiba obraznicia lui Dragnea, ca asta este cuvantul.El este un taranoi, un mojic de clasa inferioara. Nu cred ca trebuie sa folosim niste cuvinte deosebite. Pur si simplu, obraznicia a fost la cel mai inalt nivel. La asa ceva nu s-a mai ajuns.Obraznicie pe turnanta asta a presedintilor României, a prim-ministrilor, a oamenilor de stat, in general... Cred ca este cel dintai.La un moment dat, ne gandeam la Victor Ponta. Cred ca i-a trecut sansa de a deveni cel mai obraznic om politic cu greutate din istoria neamului romanesc".
Radu Banciu
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum