AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PSD ca stare de graţie şi pesedistul de lângă tine ca stare de vomă

In jos

PSD ca stare de graţie şi pesedistul de lângă tine ca stare de vomă Empty PSD ca stare de graţie şi pesedistul de lângă tine ca stare de vomă

Mesaj Scris de Admin Vin Iul 13, 2018 8:32 am

GÂNDURI PENTRU MAI TÂRZIU
DUAMNA MOTO
Zi pesedist şi trage apa !
NESTIMAŢI PESEDIŞTI (ce visează iahturi , conturi babane , amante)
ŞI
NESTIMATE (cu păsărici nespălate ,ce visează iahturi , amanţi tineri , virili şi bogaţi ,limuzine, nestemate ) PESEDIZDE
Potrivit principiului umanist IUBEŞTE PESEDISTUL DE LÂNGĂ TINE , fii politicos şi explică-i frumos că în opinia ta PSD e un partid toxic iar votanţii şi suporterii lui dincolo de fireasCA COmpasiune pentru aceştia sunt nişte bipezi care gândesc cu stomacul şi intestinul gros VĂ COMUNIC CU DEOSEBIT RESPECT faptul CĂ Chiar nu suntem compatibili,sunt alergic la moşneguţi pişiorcoşi şi mononeuronali care-şi clămpănesc protezele şi aberează
iei şi iele
şi la băbăciunile menopauzate şi mononeuronale din grupul amantelor virtuale ale lui Lenin , Stalin , Ceauşescu şi Iliescu
CĂ CHIAR iei şi iele CRED CĂ CĂ ŞI CĂ CĂ
1. Ceauşescu a făcut ,a construit , a demolat , a dres , ales , bules a dus şi copchii la cules
2. Duomnul Iliescu v-a dat vouă un cârnat şi două ouă , başca o găleată nouă .
3. Duomnul Dragnea pe lângă faptul că vi-a mărit pensiile , salariile , preţul la pompă , ratele , Roborul , inflaţia,PREŢURILE LA TOATE , PENTRU TOŢI , DE LA CEI CU ŢÂŢA-N GURĂ PÂN LA CEL CU BARBA SURĂ urlînd ca leul în pustie se luptă din zori şi până în seară cu statul paralel şi după ce acesta , tremurînd de frică se cacă pe Duomnul Dragnea , ia lupta de la început mai avan decît cum se luptă cu JUNONA Irina lângă groapa Glina
dar....nu vor şi pace să....pentru CĂ CHIAR ar trebui să.... şi să
4. Nu vreau să devin iar vulgar pentru că nu-i aşa , nu-i frumos să faci referiri livrări la domiciliu de carne macră pentru consum zilnic şi pentru umplererea frigiderelor unor distinşi pensionari , cioflingari , boschetari sau pişcotari.
5. Potrivit principiului umanist IUBEŞTE PESEDISTUL DE LÂNGĂ TINE , e de dorit să se renunţe la huliganisme gen
· te bag în....
· să-mi bag.....în ....şi în.....
· să-mi sugi....
· du-te în.......
· să mă π (3,14) şi în gura ta şi pe mormîntul tău
6. Potrivit principiului umanist IUBEŞTE PESEDISTUL DE LÂNGĂ TINE , să pui suflet când îi spui să te văd cu dric la poartă şi cai mascaţi
7. Potrivit principiului umanist IUBEŞTE PESEDISTUL DE LÂNGĂ TINE , e de dorit să îi urezi acestuia mult , mult bine, de pildă
o să te văd cu trei trandafiri (musai ROŞII) pe piept , cu pătrunjel verde în gură şi cu vată în nas
o să-l pupi pe Duomnul Dragnea în ....şi în.....
o să-i sugi Duomnului Dragnea.....
o să-l pupi pe Duomnul Iliescu în ....şi în.....
o să-i sugi Duomnului Iliescu.....
Vă rog respectuos să mă înţelegeţi , nu suport PSD , agramatismul , incultura şi prostia agresivă deci orientaţi-vă spre alte locaţii. Vă mulţumesc pentru vizită . postare , opinii , etc ....BLOK şi forţa fie cu dvs---




Č
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum