AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ÎNJURĂ-L PE CEL CE NU-ŢI ESTE ASEMENEA, CĂ ŞTIE EL DE CE!

In jos

ÎNJURĂ-L PE CEL CE NU-ŢI ESTE ASEMENEA, CĂ ŞTIE EL DE CE!  Empty ÎNJURĂ-L PE CEL CE NU-ŢI ESTE ASEMENEA, CĂ ŞTIE EL DE CE!

Mesaj Scris de Admin Dum Sept 23, 2018 9:14 pm

ÎNJURĂ-L PE CEL CE NU-ŢI ESTE ASEMENEA, CĂ ŞTIE EL DE CE! 
Moşi şi babe, 'telectuali şi 'telectuale, toţi nişte limbi în pizdă şi toate nişte scuipă-n pulă. De fapt, întru respectarea adevărului, asta cu limbile şi scuipatu'-n pulă e valabilă şi pe invers .... că vorba aia, creaturile băsistoid-telefeloide toate-s iuropene - IUROPEAN CURCUBISTICE! Deci: O TURMĂ NEPUTINCIOASĂ!
De mâncat am mâncat doar eu deoarece balabustele erau în diete slăbitoare iar moşii-n regimuri stomacale, de băut am băut doar eu că toţi sunt cu ficatu'-n pioneze şi hemoroizi-s cât pruna la curul lor, de vorbit n-am vorbit căci nu aveam despre şi cu cine. Ei au vorbit. De fapt nu a fost o "vorbărie" ci doar o jalnică schelălăială din cauză de Dragnea .....

ÎNJURĂ-L PE CEL CE NU-ŢI ESTE ASEMENEA, CĂ ŞTIE EL DE CE!  5678

CĂCI DRAGNEA N-A PICAT! 
ŞI E JALE MARE CĂ DRAGNEA NU A PICAT!
Şi babele zbiară:
SĂ VINĂ PROCURATURA! SĂ-L IA PE DRAGNEA!
Şi moşii zbiară:
SĂ VINĂ PROCURATURA! SĂ-L IA PE DRAGNEA!
Pe Dragnea-l fut în bot cu PSD-ul lui cu tot. Dar, recunosc, mă amuză. Viaţa m-a-nvăţat că atunci când cineva este atacat cu atâta înverşunare, ceva este în spatele cortinei. Ceva neştiut publicului ci doar regizorului, scenaristului, sufleorului şi actorilor. Şi tocmai de aceea, când îl văd pe Dragnea trecând pe uliţă nepăsător în timp ce potăile în cor chelălăie de după garduri, mă amuz. Deocamdată, despre Dragnea ştiu următoarele:
- este şeful PSD-ului şi MRP a impus o clică de lichele pafariste.
- şi-a furat o condamnare pentru niscaiva fapte necondamnabile.
- a stat la masă cu "Sistemul"
- gogoşile pe care le lăsa mă-sa pe prispă la răcit le fura ţiganul Gheorghe Niculae ....... un ţigan căcănar, conţăran cu mustăciosul.
- multe mii de mii euroi a păpat Băsescu de la Teldrum.
Deci, nu ştiu despre "beline", sud-americi" şi nu ştiu ce "ferme porceşti". Am auzit multe despre aşa ceva dar de văzut cu ochii mei şi pipăit cu degetele mele, nu. În concluzie:
DE CE SĂ MĂ FUTĂ-N CUR GRIJA DE DRAGNEA?
DE CE SĂ CHELĂLĂI "JOS DRAGNEA!" ÎN LOC SĂ MĂNÂNC ŞI SĂ BEAU?
DEOARECE EL ŞI GAŞCA LUI TAIE ŞI SPÂNZURĂ ÎN PSD?
VAX! LE FUT MUMA-N CUR CU PSD-ul LOR CU TOT!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum