AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc

In jos

Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc Empty Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc

Mesaj Scris de Admin Sam Aug 31, 2019 11:51 pm

Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc 68750987_130361378236834_1550266315187421184_n

am postat spre amuzament poza de mai sus ( preluată tot de pe facebook ) şi imediat poliţia facebook a reacţionat . Nimic nou sub soare , babeturi pesediste menopauzate şi moşi pesedişti beşinoşi şi pşărcoşi au o adevărată obsesie vizavi de modesta mea persoană şi dau cu frenezie report după reportMi se notifică faptul că qm interdicţie de a posta 24 de ore şi mi se oferă două opţiuni :

  1. acceptă decizia 
  2. contestă


Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc Actoricon_facebook
Despre postarea ta
Ieri
Nimeni altcineva nu poate vedea postarea ta.
evident , consider sanctiunea imbecilă şi nejustificată şi o contest iar amploiaţii lui  Mr. Zuckerberg îmi comunică plini de solicitudine că....
 
Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc Actoricon_facebook
Postarea ta este în curs de analizare
Ieri
Cineva va analiza din nou fotografia.
acel cineva (pişa-m-aş la el în cafea) a  analizat din nou fotografia şi ca să mă lecuiască de la  a face contestaţii îmi comuniCĂ CĂ
Mr. Zuckerberg ŞI AMPLOIAŢII-mai catolici ca papa Francisc Actoricon_facebook
Am confirmat că postarea ta nu respectă Standardele comunității
Astăzi
Am examinat din nou fotografia ta și aceasta nu respectă Standardele comunității noastre.
Ţi-a fost restricţionat temporar accesul la înscrierea şi postarea în grupuri până 8 septembrie la 05:46.
RESTRICŢIE ACTIVĂÎncheiere: 8 septembrie la 05:46
CE POŢI FACE
 

Contestă
ÎNCERC SĂ CONTEST 
Poza pentruu care aplicati sanctiunea a fost preluata de pe facebook de pe grupul umor si bancuri , mi se pare .pentru o poza nevinovata initial ati spus ca e suspendat dreptul de a posta 24 de ore iar acum veniti cu o suspendare de 7 zile .E jenant ceea ce faceti , aplicati haotic si fara discernamint sanctiuni nemeritate iar cand alte persoane recurg la hartuirea mea , constatati ca acele comentarii incalca standardele , ma anuntati triumfatori ca respectivele comentarii au fost sterse si ca nu va fi anuntat cel ce a postat cine a raportat comentariul. Lumea facebook a devenit o jungla urit mirositoare unde domina arbitrariul si bunul plac al unor angajati ai facebook. E timpul sa cautam alternative la facebook.
DAR ( IAR ŞI IAR)
Cererea nu a fost procesată
Nu ţi-am putut procesa cererea. Te rugăm să încerci din nou mai târziu.
 CU REFERIRE la speţa de faţă CĂCATURILE astea numite standardele comunităţii facebook ŞI MODUL haotic si fara discernamint DE APLICARE a unor sancţiuni sunt în opinia mea produsul unor minţi bolnave 
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum