AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Facebook o ogradă mult prea mică pentru un porco-diacon aşa de mare - Mai răsfiraţi buieţi , mai răsfiraţi ...a zburat puiul cu aţa ....

In jos

Facebook o ogradă mult prea mică pentru un porco-diacon aşa de mare - Mai răsfiraţi buieţi , mai răsfiraţi ...a zburat puiul cu aţa .... Empty Facebook o ogradă mult prea mică pentru un porco-diacon aşa de mare - Mai răsfiraţi buieţi , mai răsfiraţi ...a zburat puiul cu aţa ....

Mesaj Scris de Admin Mar Dec 17, 2019 8:06 am


Un oligofren care e rezultatul transportării unui spermatozoid defect, minat de sifilis în uter de către o muscă de bălegar ,incult , tupeist . psihopat şi nesimţit se dă smardoi în virtual live
Jegul de Diaconu face spume la el pe blogul ăla nenorocit.Nu dau link ca să nu îi fac publicitate .
1. SĂRAC CU DUHUL , REPETĂ MEREU ACELEAŞI CLIŞEE
să mori în chinuri , cancerosule
jigniri şi înjurături incalificabile la adresa mea , a prietenilor din lumea reală şi din virtual live precum şi a membrilor familiei mele
2. NENOROCITUL NU ARE TOATE ŢIGLELE PE CASĂ , SE HRĂNEŞTE DIN URĂ
e un ratat , fără nici un Dumnezeu
un şantajist mizerabil
nu are o sursă de venit şi de când Nicoleta Savin (sătulă să fie folosită ca sac de box -spun cunoscătorii ) i-a dat eject şi nu îl mai finanţează . tapează cunoscuţii de câte un pol sau cerşeşte o cafea. o bere , ceva sau esxrochează nişte ONG-uri legate de Basarabia
nu are nici o realizare personală notabilă
un nenorocit , fără viaţă de familie normală
nu s-a preocupat de soarta nenorocitei sale mame (care nu a avut la momentul potrivit inspiraţia de a-l avorta)
nu s-a preocupat de înmormîntarea maică-sii , cheltuielile de înmormîntare fiin plătite de Nicoleta Savin , la acea dată soţia (concubina ? ) sa
nu a participat la înmormîntarea maică-sii
are un băiat (din altă căsătorie sau bun comun cu Nicoleta Savin ? ) pe care îl alintă cu apelativul Briliantul (gâb de spate , cu ochelarii avînd letilele ca farurile de la motoreta Carpaţi)dar în comparaţie cu acesta Quasimodo , cocoşatul de la Not re Dame era un falnic fecior
regret sincer că am făcut mişto pe seama bietului băiat , vai mama lui
3. nenorocitul , cică îmi ARUNCĂ MĂNUŞA , MĂ PROVOACĂ SĂ CE ?
Nu polemizez cu proşti , cu jigodii şi psihopaţi
aş putea să cobor ştacheta şi să îl fac troacă de porci , să facem concurs de înjurături , jigniri , miştouri DAR mă abţin , nu de alta dar mi-ar trebui paraşută şi apoi batiscaf ca să mă cobor la nivelul lui de înţelegere
4 .HANDICAPATUL , infatuat se dă mare sculă pe basculă şi proclamă urbis et orbis că mă va face VEDETĂ în virtual live
BOULE , CUM P...MĂ-TII vrei să mă faci vedetă , cu (pe ) blogul tău de căcat unde tu postezi , tu centrezi , tu dai cu capul şi unde ocazional mai intră câte un decerebrat de teapa ta ?
Compară traficul tău cu numărul şi calitatea postărilor mele pe Facebook şi a comentariilor generate de acestea cu traficul de căcat de pe blogul tău de căcat
5. VREI DIALOGURI CONTONDENTE ?O SĂ AI REPLICI dar pe terenul meu , după regulile mele
citesc ce scrii , dau report la bloger iar ei iţi şterg paginile pline de bale
când timpul îşi permite sau am chef să ne distrăm , eu şi prietenii mei , iţi dau cuvenita replică în mai multe locaţii (bloger , Linkedin, Tumbir , google.sites , diverse forumuri , etc ....) şi îţi administrez şuturi în botul greţos , în cur şi în boaşele zbârcite , totul asezonat cu un mişto de calitate
o să ai posibilitatea să citeşti , să iei notiţe despre tehnicile de gherilă digitală dar nu vei putea riposta decît pe blogul tău de căcat pe care nici p...raposatei tale mame nu îl citeşte dar nu vei putea să dai replici în acele multe locaţii , absolut toate comentariile fiind moderate iar eu cu gerulii mei ne vom distra pe seama ta, nenorocitule constipat intelectual ce eşti
pe facebook nu mă vei mai putea citi , emulii lui Zuki PURCED HARNICI la suspendare ce conturi şi ameninţă cu desfiinţare de grupuri
pe facebook nu vei mai putea posta la mine deoarece am restricţionat accesul , indiferent câte conturi false îţi faci , le poţi băga în pizda mă-tii
să arzi în iad , bastrad castrat cu meclă de căcat
Mai răsfiraţi buieţi , mai răsfiraţi ...a zburat puiul cu aţa ....
6 Tolerat pe blogul Cronici geruliene datorită faptului că împărţea aşternuturile-i jegoase cu o exziaristă (intens becalizată-BEEE ) acest individ la originea căruia s-a aflat un spermatozoid defect transportat din c...în uter de o muscă de bălegar a început să se dea în stambă şi a primit peste bot , fiind transformat în ciuca bătăii de joc pentru mai mulţi useri dotaţi cu glanda umorului.
Remember !ÎŢI MAI ADUCI AMINTE, BĂ IDIOTULE ?
Diaconu Eusebiu brosCOIUL râios ce se crede prinţ

AICI
Diaconu Eusebiu încasînd răngi geruliene în dinţi


Aplică frenetic pe blogul lui de căcat etichete(guzgan băsist , etc) , îşi creează conturi false pe FB pentru a jigni , recurgînd la limbaj incalificabil la adresa unora care cred în continuare în omul politic Băsescu şi a famiilor acestora..
Tolerat pe blogul Cronici geruliene datorită faptului că împărţea aşternuturile-i jegoase cu o exziaristă (intens becalizată-BEEE ) acest individ la originea căruia s-a aflat un spermatozoid defect transportat din c...în uter de o muscă de bălegar a început să se dea în stambă şi a primit peste bot , fiind transformat în ciuca bătăii de joc pentru mai mulţi useri dotaţi cu glanda umorului.<
Bă , biet idiot congenital ,
1. de dată recentă în mod repetat ţi-ai făcut conturi false prin intermeniul cărora ai încercat să îţi împrăştii balele otrăvite pe facebook , cred că vei mai încerca
2.Te crezi inteligent dar ai o inteligenţă deficitară , marcată ireversibil de sifilisul moştenit de la babacii tăi
3.Eşti un produs tipic al mahalalei imunde
4.te crezi spiritual dr umorul de autobază e net superior ,,perlelor umoristice " pe care le vomiţi
Trista realitate e că acum opt ani ai vrut să faci pe marele macho şi ai încasat răngi în dinţi de şi-ai înghiţit proteza
AICI
DECEM PUNCTIS : DIACONIMEA TA [ soţ al soţiei tale ]

AICI
DEMENTUL ziarizdei-consilier becalizate BEEEE !!!

AICI
demn[d]eura? cu condescenta sinceritate

AICI
DIACONU - OLIGOFRENUL LAŞ , ieri informator secu azi un jalnic şantajist
DIACONU SUGE P...

AICI
DIN SIERA LEONE , DESPRE DARLOSAN , DESPRE CORLEONE

AICI
DREPT LA REPLICA : TANTI MOTTO DE LA LOTO DESPRE CORLEONE DIN SIERA LEONE

AICI
LIBARCA ataCĂ CĂ -mi zice : Ruşine, Mihai Beltechi! Rusine mie, de ce , cucoana ? ruşine ţie

AICI
PANA MAI IERI – DELATORI, PROPAGANDISTI UTC-isti – AZI MARI INCHIZITORI CAPITALISTI NICOLETA SAVIN EUSEBIU DIACONU

AICI
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 1 ]

AICI
PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 3 ]

AICI
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !PE BLOGUL DE VEGHE DIN SIERA LEONE NE SCRIE MAMA LEONE – Rusine,Nicoleta Savin ! [EPISODUL 5 ]

AICI
PUTE IN JUR - SCONCSUL dIACONU eUSEBIU REVINE

AICI
SENZATIONAL ! EXTRAPERIPULIFANTASTIC ! RĂZBELUL CELOR DOI DIACONI ( ĂLA PASIVU SI ĂLA ACTIVU , AMBII ÎMPINGĂTORI DE CACAT ) !

AICI
Un HOMLES cu blog

AICI
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10765
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum