AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PREMONITII CACAROIDE -IN 2019 OHA VA FI LAUREAT NOBEL PENTRU LITERATURĂ

In jos

PREMONITII CACAROIDE -IN 2019 OHA VA FI LAUREAT NOBEL PENTRU LITERATURĂ Empty PREMONITII CACAROIDE -IN 2019 OHA VA FI LAUREAT NOBEL PENTRU LITERATURĂ

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 27, 2015 9:21 am

26 November 2019
In Bucharest, the capital of Hungary for CARACOL TV
26 Novembre 2019
A Bucarest, la capitale de la Hongrie pour Caracol TV
26 נאוועמבער 2019פּטשטאָט פון אונגארן פֿאַ אין בוקארעשט, די הויאַראַקאָל טעלעוויזיע
26 Nov 2019
A Bucarest, la capitale dell'Ungheria per CARACOL TV
PREMONITII CACAROIDE -IN 2019 OHA VA FI LAUREAT NOBEL PENTRU LITERATURĂ Tuxpi.com.1430152634
MOTO:
 „Tâmpita de patrie vine cu tine chiar dacă nu vrei. Şi te chinuieşte şi acolo unde te-ai dus să scapi cu viaţă".(Herta Muller )
26 NOIEMBRIE 2019
DIN BUCURESTI , CAPITALA UNGARIEI pentru CARACOL TV
Bucuresti , capitala Ungariei este in sărbătoare.Miracolul din 26 noiembrie 2014 s-a repetat . mult prea alesul OHA MAGNUS a obținut un al doilea mandat cu un procent zdrobitor , 104,63 %  ceea ce a produs o explozie de bucurie , dar de astă dată miracolul e dublat și de obținerea de cătră galacticul  și mult prea alesul OHA MAGNUS a premiului Nobel pentru literatură .Un membru al juriului care a decernat premiul a declarat :
„Am avut în vedere prestigioasa operă a domnului OHA MAGNUS SUPERBUS si cu permisiunea dvs.voi enumera cateva titluri :

  • PAS CU PAS
  • PAS CU PAS ,CEAS *SĂSESC* DE LA BUNICU (mi-a spus asta moașa care mi-a tăiat buricu) cu CEAS
  • PAS CU PAS CU BALTON DAR FĂRĂ CEAS
  • PRIMUL PAS 
  • FICUSUL PLIMBĂREȚ (cu BALTON , fără BALTON)

etțetera, etțetera, ce PLM , ce PLM , (ÎNCHEIAT CITATU) ”
Sute de mii de români au iesit în stradă scandînd : „OHA, SĂ NE TRĂIEȘTI , NOBEL EȘTI , NOBEL EȘTI , ..”  sau „OHA TE IUBIM CĂ CA TINE NU GĂSIM”.În uralele mulțimii Varujan Guzganian , alt aspirant de marcă la prestigiosul premiu l-a uns pe mult prea alesul OHA MAGNUS cu mir sfințit de starețul Frecățeanu de la mănăstirea din Cuca Măcaii....
Demonstrații de sprijin au loc și în marile capitale ale lumii.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10753
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum