AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu

In jos

Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu Empty Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu

Mesaj Scris de Admin Mier Sept 26, 2018 11:43 pm

Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu Romani10
Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu Tutea_10

Brebe Marius
54 minute
Pai daca se vrea referendum cu marginalizarea minorității gay ilor că s au strâns voturi au mai fost strânse voturi și fără penali în funcții publice. Așa i? De ce e grabă asta hai sa mai strângem toți românii voturi și cu reglementarea drepturilor minorităților în special maghiarii. Că mai periculoși sunt ăștia decât gay ii ăștia nu vor parte din Romania. Hai sa cerem toți reglementările cu astea și apoi referendum dacă PSD vrea să facă un bine cu adevărat pentru tara. Că sincer prea lung nas au maghiarii ăștia
https://www.facebook.com/groups/1414229612173477/permalink/2212804428982654/?comment_id=2212808192315611&reply_comment_id=2212819742314456&notif_id=1538029387197088&notif_t=group_comment_mention
Mihai Senior Beltechi
Brebe Marius
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=146231579656557&id=100028091460805
Brebe Marius
Mihai Senior Beltechi prima data nu s șogor cu dumneata apoi nici nu s maghiar sa fim șogori , nici nu s in vreun partid sa fim șogori...pui întrebarea cu talc primești cu talc răspunsul....și nu s mai periculoși homosexualii de teapa lui ponta și Năstase. Apropo daca dumneata spui că s homosexuali posibil sa fii aprins lumânarea eu nu am de unde știi că nu s curios de intimitatea niciunuia
Mihai Senior Beltechi
Brebe Marius stimate domn,

  1. prima data nu s șogor cu dumneata <=><< ştiu , am zis eu că suntem şogori ? eu am spus clar că întreb pentru un şogor pesedist , de nu eşti tu acela nu -ţi sunt şogor eu>> apoi nici nu -s maghiar sa fim șogori <=><< calitatea de şogor nu e condiţionată de etnie>> , nici nu s in vreun partid sa fim șogori.<=><<calitatea de şogor nu e condiţionată de apartenenţă politică ci strict de faptul că două persoane de sex masculin sunt căsătorite cu două surori , fapt ce poate fi confirmat de al meu şogor pesedist sau când termenul e folosit la miştocăreală , când îi spui unuia şogor înseamnă că i-ai babardit nevasta sau că mergeţi tu şi el la aceiaşi curvă >>
  2. nu am pretenţia să fii şogor cu dta,am un şogor pesedist, român verde de-al nostru , din bobor ,mândru că-i rumîn ce se trage din daci ce umblau cu sula-n gaci , care au ca tată pe Traian şi mamă pe Decebal (sau viţeversa) şi care musai să voteze pe drăguţu domn Dragne şi merje la referendum să voteze că aşe o zis popa nost , aşe zice la orice babă şi la orice prost
  3. termenul ŞOGOR -de origine maghiară - e folosit în Ardeal şi de români (care au babardit sau luat de neveste unguroaice ) şi de unguri care ar babardi românce chiar dacă unguroaicele -s UDMR-eu
  4. @pui întrebarea cu talc primești cu talc răspunsul.<<întrebarea e cu tâlc dar era adresată şogorului meu pesedist, răspunsul dvs e irelevant , aştept să răspundă dragul meu şogor pesedist căruia de trii (sau mai multe ) zile-n coace gura nu-i mai tace că vin homosexualii şi lesbienele să ieie copilaşii de la rumînii verzi şi nalţi ca bradu (iel are 1, 68 înălţime dar nu conteşte , poartă încălţăminte cu tocuri macho şi simte româneşte) >><=><< şi totuşi , de ce te oftici ?>>
  5. @nu - s mai periculoși homosexualii de teapa lui ponta și Năstase. <=><<corect , ăştia doar se fut în cur , ungurii vor să distrugă o ţară >>

Brebe Marius , el însuşi-nu e pesedist , nu , nu Udmr_g10
@ Apropo daca dumneata spui că s homosexuali posibil sa fii aprins lumânarea eu nu am de unde știi că nu s curios de intimitatea niciunuia << în mod normal nici pe mine nu mă interesează cine pe cine şi cum regulează>> <=><<dar nemernicii ăştia au regulat şi regulează o ţară . o şi jefuiesc pe deasupra >>

  • referendumul pt famiglia tradiţională e o aberaţie juridico-constituţională şi o perdea de fum
  • referendumul cu trei sute de parlamentari trebuia să devină lege


PS sterge postarea mea neinspirată , nu am crezut că ea îţi compromite frumuseţe de topic.Sa ai o zi cu soare
pps
https://www.hotnews.ro/stiri-arhiva-1186077-iorgovan-nastase-sustinatorii-sai-gasca-homosexuali.htm
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum