AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SoftPedia forum, locul de întâlnire al administratorilor idioţi cu userii la fel

In jos

SoftPedia forum, locul de întâlnire al administratorilor idioţi cu userii la fel Empty SoftPedia forum, locul de întâlnire al administratorilor idioţi cu userii la fel

Mesaj Scris de Admin Lun Mar 22, 2021 11:42 am

VALI  JOI, 18 SEPTEMBRIE 2008, 11:39 3658  78
Acum câteva luni, am aflat că am interzis pe forumul Softpedia. O fi de la diverse dezvăluiri picante, care i-au cam făcut de râs pe idioţi voievozi, care au uitat de vremurile când erau subdomeniu pe CG şi primeau pomană de la toţi. Un cititori al blogului îmi spunea că pe softpedia, daca scrii “zoso” pe forum se transformă în “moso”, ceea ce, sincer, m-a afectat foarte tare. Nu ştiu cine e retardul care a gândit-o, dar îmi pasă atât de tare încât nu mă doare nici în cot.
Revenind. Periodic, îmi aduc aminte de ce am părăsit softpedia în 2002, pe vremea când nu ştiam foarte multe despre internet, dar ştiam că cel puţin vreo câţiva moderaratori şi administratori erau idioţi. Pe dovedite, cu prostii spuse de dragul de a se auzi vorbind.
Anyway, azi îmi dă cineva un link, mane, vezi că se vorbeşte de tine pe softmuci. Citesc topicul şi ajung la un băiat de mare caracter, care nu îşi dă seama că este atât inteligent, cat şi bine intenţionat.
Oricum este de-a dreptul grotesc: un coate-goale face 2-3 mii de euro/lună din trafic, scriind pe sait tot felu de bazaconii dacă stai şi te gîndeşti
 
Pentru ca două rânduri mai încolo să îi ia apărarea lui Tucă.
 
Dacă stai strîmb şi judeci drept, cu ce drept moral intri anonim pe un forum şi-l califici drept trist pe Tucă. Mergi şi spune-i asta drept în faţă.
 
Aţi înţeles? El, un anonim, spune despre mine că sunt un coate goale, deşi asta cred că îl deranjează mai puţin decât faptul că fac nişte bani. Dar când alt anonim spune despre Tucă că e onanist, ăla e un anonim prost, cum îşi permite el să vină anonim şi să spună aşa ceva despre Tucă?
update: răspunsului unui imbecil de 35 de ani. Cătalin Garmacea e unul din cei doi proprietari ai Softpedia.

click la    cherry lol!


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mar 22, 2021 11:55 am, editata de 1 ori
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum