AMINTIRI DESPRE VIITOR-ROMÂNIA DE MÂINE , RrOMANIKA BABANA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Eu nu vreau să te f_t, eu vreau…

In jos

Eu nu vreau să te f_t, eu vreau… Empty Eu nu vreau să te f_t, eu vreau…

Mesaj Scris de Admin Mier Noi 18, 2015 10:55 am

Eu nu vreau să te f_t, eu vreau… 520023945_451Eu nu vreau să te f_t, eu vreau… Fe9962294b4f5045774289aad88d2733
* Să-ţi strâng hainele murdare la care te uiţi ca Iron Man la Gollum (că să înţelegi comparaţia). Deh, am fetişul ăsta.
* Să stau trei sferturi de zi la muncă, încă jumătate în bucătărie, să fac opt duşuri ca să-mi iasă mirosul de chiftele din păr, să mă bag în pat lemn, că să mă întrebi tu: ”Iubito, mă gândeam să te tăvălesc rău, ăăăăăă, după ce se termină meciul. Ce zici?”. Normaaaaal, şi io mă gândeam la fel.
* Să te trimit la grădiniţă cu poza copilului în mâna, de frică să nu te întorci cu altul, că ţi-a plăcut mai mult fiindcă era băiat şi ai şi tu cu cine să te joci. Abia mă abţin când faci asta.
* Să ascult cum îmi povesteşti că ai dat treizeci de lei pe un kilogram de roşii, pentru că atât a cerut băbuţa din piaţă şi apoi a lăcrimat. N-ai putut să rezişti. Ştiu cum e, şi mie mi-e greu. Aproape că îmi vine să te…
* Să mă uit la meciuri şi la documentare despre războaie, şi avioane, şi maşini de curse. Nu-ţi imaginezi ce mă stârneşte treaba asta.
* Să-mi cer scuze de la vecini de fiecare dată când dă gol Messi şi trezeşti toţi plozii din bloc în creierii nopţii. Să mă întrebe vecinii dacă suntem rude cu Messi sau ne dă bani să urlăm aşa, să le răspund că da. Mă înnebuneşte chestia asta.
* Să deschid uşa de la cămară şi să pice pe mine lansete, mingioage, bormaşini virgine şi o cutie cu 78 de şurubelniţe în cruce, neatinse, că doar când chemăm meşterul, vine cu ele de acasă. Ştiu că e cam kinky, dar îmi place.
* Să mă tânguiesc în fiecare dimineaţă în faţa uşii de la baie, implorând pentru cele zece minute ale mele. Să lăcrimez, ca băbuţa de mai sus, dar să n-am acelaşi efect. Totuşi, să mă ia cu tremurat şi să vreau brusc să te…
* Se te rog să pui plasele de ţânţari la geamuri, să schimbi becul care s-a ars şi să repari balansoarul şi să sfârşesc prin a le face singură, fiindcă tu ai uitat şi nici timp nu prea ai avut. Ştiu ce gândeşti, pentru că la fel gândesc şi eu: ”singur nu e la fel”. Normal că îmi vine sa te…
* Să fac curat în şifonier după tine de fiecare dată când ţi-ai căutat o bluză, pe care, oricum, nu ai găsit-o. Să fiu satisfăcută când vin şi ţi-o dau eu. Ah, şi ce ”ţi-aş mai da-o”!
* Să spăl multe rufe, pe care în prealabil le-am căutat cu lumânarea prin toată casa. Ce aventură. Îmi vine să te…
* Să calc, mai ales cămăşi multe. Ştii cum sunt după ce calc zece cămăşi? Îmbujorată şi fierbinteee. Parcă mă ia aşa o poftă să te…
* Să gătesc, zilnic, cu o lista de Nu-uri în cap. Nu pătrunjel în supă, Nu ardei în pilaf, Nu prea sărat, dar nici foarte picant. Ştii cum sunt după ce gătesc? Tot fierbinte, fireşte. Abia îmi ţin firea să nu te…
* Să aud în fiecare dimineaţă, în timp ce fac opt’şpe lucruri odată, dintre care doar două sunt pentru mine: ”te rooog, încă cinci minute”. Nici nu-ţi imaginezi cum mă ia aşa un je ne sais quoi de la cap şi dau, din nou, din fierbinţeli în frisoane. Abia mă abţin să nu te…
* Să-ţi fac ceiuț şi supiță (fără pătrunjel, bineînțeles) şi să-ţi dau pastiluţe de câte ori eşti bolnăvior şi strigi după mămica ta. Aş suna-o să vină, dar sunt aşa aprinsă și cu ea de față nu pot să te…
* Să adun scame şi firimituri de pe jos, de pe sus, de prin draci bălţaţi. Să mă ia aşa… cu o transă şi să-mi vină să te…
Iată că, până la urmă, nu e cum credeam. Tot ce îmi doresc, este să te f*t. Da’ nu aşa, oricum. Rău de tot!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 10767
Data de înscriere : 05/11/2012

https://amintiridespreviitor.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum